Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat węgorzewski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Odnalezienie mechanika regenerującego turbiny w powiecie węgorzewskim ułatwi nam strona internetowa pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek, to tam uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dotyczące turbo. Powiat węgorzewski razem ze swoją siedzibą w powiecie Węgorzewo lokalizuje się województwie warmińsko-mazurskim. Gęstość zaludnienia w powiecie węgorzewskim wynosi 23 329 mieszkańców, a powierzchnia, jaką zajmuje stanowi 693,43 kilometry kwadratowe. Sąsiadami powiatu węgorzewskiego są trzy powiaty: gołdapski, giżycki oraz kętrzyński.


Dojazd do zakładu regeneracji turbosprężarek w powiecie węgorzewskim jest prosty

W powiecie węgorzewskim nie brakuje chętnie odwiedzanych przez turystów atrakcji, takich jak: Zamek krzyżacki z 1398 roku, ratusz z XIX w., pałac i park w Węgorzewie, cerkiew prawosławna, jezioro Mamry, Kanał Młyński oraz kompleks budynków Jednostki Wojskowej z XIX wieku. Jak dojechać do powiatu węgorzewskiego? Oto drogi tam prowadzące: droga krajowa numer 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrówSokołów Podlaski → Siedlce → ŁukówRadzyń Podlaski → Wisznice → Sławatycze) oraz droga wojewódzka numer 650 (Stara Różanka → Węgorzewo → Banie Mazurskie → Gołdap). Jak to zwykle bywa w przypadku dróg krajowych i wojewódzkich, ruch jest tutaj ogromny. Według danych statystycznych na owych drogach najwięcej znajduje się samochodów osobowych, wyposażonych w turbosprężarki. Niestety w mechanizmach turbo często dochodzi do różnego typu awarii, na przykład do: uszkodzenia ośki wirnika turbiny, zapieczenie kierownicy turbo poprzez nagromadzenie się osadów czy też skorodowanie się siłownika. Wspomnianym problemom pomóc szybka interwencja kierowcy i oddanie swojej turbiny do zakładu mechanicznego posiadającego odpowiednie maszyny do wyważania i czyszczenia turbosprężarek.

Cennik usług świadczonych przez węgorzewskie serwisy samochodowe to jest naprawa i regeneracja turbo znajduje się w poniższej tabeli.

Turbo po naprawie w specjalistycznej pracowni, powiat węgorzewski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat węgorzewski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat węgorzewski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat węgorzewski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat węgorzewski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat węgorzewski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat węgorzewski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat węgorzewski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat węgorzewski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat węgorzewski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-600 Węgorzewo Armii Krajowej WGW01G 54.216091/21.737480 Wyszukaj
11-600 Węgorzewo Zamkowa WEG01N 54.208870/21.743311 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.