Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Warcie (kod 98-290)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Mieszkasz w mieście Warta i szukasz miejsca do regeneracji turbiny? Wybierz w Warcie serwis regeneracji turbosprężarek. Serwis w Warcie zajmuje się diagnostyką, czyszczeniem i regeneracją turbiny przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. Swoim klientom serwis poleca usługę regeneracji, ponieważ przywraca ona turbinie fabryczne osiągi, a zakup i wymiana turbiny na nową to bardzo duży koszt, który związany jest z wysokimi kosztami produkcji turbiny.


Jak i gdzie zregenerować turbosprężarkę w Warcie?

Samo miasto Warta położone jest w granicach województwa łódzkiego, w powiecie sieradzkim, nad rzeką Wartą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Warta. Powierzchnia, jaką zajmuje Warta to około 11 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3300 osób. Miasto Warta powstało już w XIII wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1255, w 1331 roku miasto zostało doszczętnie spalone przez Krzyżaków. Warta była również miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Zabytki miasta Warta, które warto zobaczyć to: kościół świętego Józefa z XVII wieku, gotycki kościół świętego Mikołaja wzniesiony w połowie XIV wieku i przebudowany w wieku XVII, barkowy kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XV wieku, ratusz wybudowany w roku 1842, zespół klasztory bernardynów z XV wieku, domy z XIX wieku.

Przez Wartę przebiega droga krajowa numer 83 (Turek → Turkowice → Kaczki Mostowe → Marianów Kolonia → Kowale Pańskie → Dobra → Dąbrowa → Rzymsko → Strachocice → Miłkowice → Ostrów Warcki → Jeziorsko → Tądów Górny → Tomisławice → Mikołajewice → Proboszczowice → Warta → Duszniki → Małków → Bartochów → Biskupice → Dzierlin → Sieradz) oraz droga wojewódzka numer 710 (Łódź → Konstantynów Łódzki → Mirosławice → Lutomiersk → Kwaitkowice → Kwaitkowice-Kolonia → Dobruchów → Górna Wola → Szadek → Nowy Kromolin → Kotliny → Kotlinki → Sikucin → Stare Boczki → Lipiny → Borek Lipiński → Rossoszyca → Warta → Raczków → Orzeżyn → Kwasków → Błaszki).

Zastanawiasz się, czy wybrać do regeneracji w Warcie serwis regeneracji turbosprężarek? Serdecznie polecamy to miejsce ze względu na najwyższą jakość tego typu usług w regionie i najlepszą cenę oraz ze względu na roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Warta wraz z cenami za regenerację i naprawę turbin został zamieszczony w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed wymianą w autoryzowanej pracowni z Warty

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Warcie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Warcie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wartą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Warty 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Warta 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Warcie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Warta)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Warcie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Warty do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Warty turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
98-290 Warta Wania Błękitnej Armii WRT01N 51.709751/18.625460 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.