Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 23-250) Urzędowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W Urzędowie w mig zregenerujesz turbinę poprzez serwis Regeneracja Turbosprężarka, na którym znajduje się spis mechaników specjalizujących się naprawą turbo z całej Polski, w tym z miasta Urzędów. Miasto Urzędów położone jest w obrębie województwa lubelskiego, dokładnie w powiecie kraśnickim. Historycznie Urządów leży w Małopolsce na początku w ziemi sandomierskiej a później w ziemi lubelskiej. Urzędów był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Powierzchnia całkowita miasta wynosi 12,91 kilometrów kwadratowych zaś gęstość zaludnienia to 1687 mieszkańców.


Jak zregenerować turbosprężarkę w Urzędowie?

Obiektami zasługującymi na uwagę, przyciągającymi szeregi turystów są: Sanktuarium św. Otylii, wały urzędowskie, synagoga w Urzędowie, cmentarz żydowski, kościół parafialny, ośrodek garncarski oraz obserwatorium astronomiczne. Jak widać, ciekawych miejsc w Urzędowie nie brakuje, w celu ich obejrzenia podajemy drogi, którymi można dotrzeć w rejon Urzędowa, a mianowicie są to: droga wojewódzka numer 833 (Kraśnik → Urzędów → Chodel), która prowadzi do węzła komunikacyjnego w Kraśniku, gdzie zbiegają się drogi krajowe numer 19 (Kuźnica – Białystok → Siemiatycze Międzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → Kraśnik → Janów Lubelski → NiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek) i numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów – Kielce – ŁagówOpatówAnnopol → Kraśnik – Janów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów – Zosin). Poza zabytkami w rejonie Urzędowa na uwagę zasługuje autoryzowany warsztat mechaniczny zajmujący się regeneracją oraz remontem turbosprężarek samochodowych, poniżej opiszemy go dokładniej.

Serwis mechaniczny w Urzędowie wyposażony jest w specjalistyczną pracownię regeneracji turbin, posiada odpowiednie do wyważania oraz czyszczenia turbo maszyny, wyważarki marki Schenck, myjki ultradźwiękowe oraz wysokociśnieniowe, dzięki czemu świadczone przez warsztat usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Przy wymianie części turbo na nowe mechanicy stosuję tylko oryginalnych części, żadne podróbki nie mają miejsca w owym warsztacie. Ponadto atutem firmy jest możliwość załatwienia naprawy za pośrednictwem kuriera, współpraca z kurierami polega na tym, że jednego dnia kurier odbiera uszkodzoną turbinę od kuriera, a na drugi dzień odwozi je naprawione i działające jak zupełnie nowe z powrotem do klienta.

Cennik za usługi takie jak: wymiana zmiennej geometrii, czyszczenie elementów turbiny, wyważanie turbiny, regeneracja turbosprężarki, montaż, a także demontaż turbosprężarek samochodowych dla miasta Urzędów widnieje w poniżej zamieszczonej, pod artykułem tabelce.

Układ turbodoładowania przed wysyłką na stole pracowniczym w Urzędowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Urzędowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Urzędowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Urzędowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Urzędowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Urzędów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Urzędowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Urzędów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.