Localizations image

Kod 64-850 Ujście – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Ujściu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.81

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Ujście? Skieruj się w Ujściu do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny regenerowane są przy użyciu nowych oryginalnych części, po uprzedniej diagnostyce. Dlaczego klienci posiadający uszkodzone turbiny częściej decydują się na opcję regeneracji? Związane jest to z tym że ceny nowych turbin są bardzo wysokie, a wysoka cena wynika z potrzeby produkcji turbiny z drogich wytrzymałych materiałów.


Gdzie szybko oddać do regeneracji turbinę w mieście Ujście?

Samo miasto Ujście położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie pilskim, nad rzeką Gwdą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ujście. Miasto Ujście położone jest w odległości około 10 kilometrów od Piły. Teren miasta Ujście to około 5,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3750 osób. Nazwa miasta pochodzi od słowa ujście, które oznacza końcowy bieg rzeki i związane jest z ujściem rzeki Gwdy do Noteci. Pierwszy gród na terenie miasta istniał już w VII wieku, który został rozbudowany przez Bolesława Chrobrego i stał się ważną twierdzą graniczną. Samo miasto zostało założone w XII wieku, a pierwsze wzmianki o mieście zostały zapisane w kronice Galla Anonima w 1108 roku, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1413 z rąk Władysława Jagiełły.

Przez Ujście można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 182 (MiędzychódWronki → Piotrowo → Czarnków → Ujście) lub z drogi krajowej numer 11 (Kołobrzeg → Koszalin → BoboliceSzczecinekPiłaChodzieżOborniki → Poznań → KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry → Bytom).

Zabytki Ujścia, które warto zobaczyć to: neobarokowy kościół świętego mikołaja wybudowany na początku XX wieku, kalwaria ujska zbudowana w latach 1890-1907 na skarpie Doliny Noteci, dawny kościół ewangelicki z XIX wieku, szachulcowa pastorówka z połowy XIX wieku. Gospodarka Ujścia opiera się głównie na dużej hucie szkła Ardagh Glass, która wytwarza butelki, oprócz tego rozwija się tu dobrze handel i usługi.

Dobrą informacją dla posiadaczy diesli w Ujściu jest to, że w razie awarii mogą tu szybko zregenerować turbinę w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. W pracowni w Ujściu każda turbina przechodzi proces diagnostyki usterki, a potem jest regenerowana na nowych częściach lub jedynie czyszczona, jeśli to ma pomóc. Cennik dla miasta Ujście wraz z cenami za usługi regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po regeneracji w pracowni z Ujścia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ujściu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ujściu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ujściem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ujścia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ujście 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ujściu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ujście)

Opis

Loader

W Ujściu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ujścia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ujścia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-850 Ujście Hajzdry Stanisława Staszica UJS02N 53.050968/16.736500 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.