Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Tychowem (kod pocztowy 78-220) i w Tychowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Masz problem ze swoją turbiną, a jesteś w mieście Tychowo, skorzystaj z naszego specjalistycznego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Często turbiny uszkadzają się z powodu braku oleju bądź uszkodzeń mechanicznych czy też poprzez ciała obce. My się tego nie boimy i regenerujemy je bez najmniejszego zawahania. Przed każdą regeneracją, każda turbina zostaje poddana szczegółowej diagnostyce, co daje nam więcej wiadomości do jej regeneracji bądź naprawy. Koszt nowego turbo często przekracza budżet klienta, dlatego proponujemy usługę regeneracji turbosprężarki w naszej specjalistycznej pracowni.


Koszty regeneracji turbiny w mieście Tychowo

Tychowo to małe miasteczko, w którym mieszka 2 518 mieszkańców na powierzchni wynoszącej 3,96 km². Leży ono w północno-zachodniej Polsce, w powiecie białogardzkim, który znajduje się w województwie zachodniopomorskim. Pod turystycznym kątem tego miasta, są tutaj dwa szlaki turystyczne. Pierwszy to szlak Solny o długości wynoszącej 152 km, a drugi o długości 50 km nosi nazwę imienia Józefa Chrząszczyńskiego. Będąc już w mieście Tychowo, warto również zobaczyć zabytki, takie jak: park pałacowy z drugiej połowy XVIII wieku oraz kościół rzymskokatolicki parafialny pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, jest on murowano-szachulcowy z XV – XIX wieku. Jedną z atrakcji jest także największy w Polsce i drugi w Europie głaz narzutowy o nazwie Trygław i masie 2 tysięcy ton.

Do Tychowa prowadzą dwie drogi wojewódzkie o numerach: 167 (Koszalin → Tychowo) i 169 (Byszyno → Tychowo).

Wszyscy mieszkańcy Tychowa, jak i Ci, którzy są tylko przyjezdnymi, a spotkało ich takie nieszczęście jak awaria turbosprężarki, powinni kierować się do naszej najnowocześniejszej i specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Warsztat udziela rocznej gwarancji, która jest bez limitu kilometrów oraz najlepszej oferty cenowej na rynku. Cennik usług regeneracji i naprawy turbosprężarek znajduje się w tabeli poniżej artykułu.

Układ turbodoładowania po naprawie w specjalistycznej pracowni z Tychowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tychowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tychowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tychowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tychowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tychowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tychowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tychowo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.