Localizations image

Napraw turbosprężarkę w jednym z wielu warsztatów zajmujących się marką Toyota, w tym również Toyota Land Cruiser

Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych turbosprężarek!

Cena:

Regeneracja turbosprężarki
od 289 zł (netto)
Turbina po regeneracji od 500 zł
Nowa turbosprężarka od 900 zł
Czas realizacji 24 - 48 h
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów
Stan dostępne
Zadzwoń +48 609 707 060 Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

 • nowe
 • regenerowane
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.53
Slider image

Dokąd warto się kierować, po to, aby najszybciej wyremontować turbo po wyjęciu z samochodu osobowego z logo Toyota model Land Cruiser?

W celu naprawy turbosprężarek z samochodu z logo Toyota model Land Cruiser zalecamy pokierować się do największego w kraju serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie mechanicy błyskawicznie zregenerują zepsute turbo.

Czym odznacza się procedura remontu turbosprężarki z aut marki Toyota model Land Cruiser w autoryzowanym oraz specjalistycznym laboratorium?

Poszczególne etapy realizowane w warsztacie naprawy turbin prezentują się w samochodach z logo Toyota model Land Cruiser następująco:
 • Odbieramy niesprawne turbiny prosto od klienta bądź od kuriera, z którego pomocy można skorzystać w naszym zakładzie.
 • Wykonujemy precyzyjną diagnostykę turbin w celu odnalezienia obszaru usterek i przyczyn uszkodzenia.
 • Naprawiamy uszkodzone układy doładowania z samochodów osobowych marki Toyota model Land Cruiser na wysokiej klasy stacjach probierczych stanowiących wyposażenie naszego zakładu.
 • Po realizacji specjalistycznej usługi, jaką jest remont turbin, dostarczamy w pełni sprawne turbiny z samochodów osobowych z logo Toyota model Land Cruiser do rąk zleceniodawcy bezpośrednio bądź przesyłamy na wskazany przez niego adres dzięki opcji usługi kurierskiej.
 • Do elementów po naprawie załączamy gwarancję bez limitu kilometrów.

Jaki koszt wiąże się z regeneracją turbo z samochodu osobowego marki Toyota model Land Cruiser w naszym serwisie?

Cena, jaką należy zapłacić za renowację turbosprężarki z samochodu z logo Toyota model Land Cruiser, jest współzależna od rodzaju uszkodzeń turbo; za darmo natomiast przeprowadzamy sprawdzenie układu doładowania.

Jak dotransportować turbosprężarkę z samochodu osobowego marki Toyota model Land Cruiser do serwisu, w jakim przeprowadza się regenerację turbo?

Najbardziej dogodnym oraz najlepszym sposobem doręczenia turbiny do warsztatu jest skorzystanie z oferty współpracującego z naszą pracownią pracownika firmy kurierskiej, jakiego pracownicy serwisu zamówią dla naszych klientów. Do warsztatu można również osobiście przywieźć turbiny wymagające konsultacji z mechanikiem.

Czy wszystkie rodzaje układów doładowania wymontowanych z samochodu marki Toyota model Land Cruiser może zostać poddany do regeneracji?

Długoletnie doświadczenie w kwestii naprawy turbosprężarek w samochodach osobowych marki Toyota model Land Cruiser pozwala opiniować, że jest możliwe, by poddać regeneracji prawie każdy typ układów doładowania, w tym:
 • Turbosprężarki o zmiennej geometrii;
 • Systemy doładowania szeregowych i równoległych;
 • Turbosprężarki bez zmiennej geometrii.

Jakie oznaki dostarczają informacji o tym, że w aucie marki Toyota model Land Cruiser turbina funkcjonuje nieprawidłowo z powodu uszkodzenia?

Charakterystyczne oraz najczęściej ujawniające się objawy niesprawności w obrębie turbosprężarki w samochodzie osobowym z logo Toyota model Land Cruiser to:
 • zwiększone dymienie,
 • ograniczenie osiągów,
 • wzrost zużycia paliwa,
 • trudności z odpaleniem samochodu,
 • skoki obrotów silnika.

Z jakich przyczyn w turbinach z samochodów z logo Toyota model Land Cruiser diagnostyką i naprawą w najlepszy sposób zajmują się mechanicy z naszej pracowni?

Na temat tego, że to korzystne, by skorzystać z możliwości autoryzowanego serwisu, aby poddać naprawie turbo z samochodów osobowych marki Toyota model Land Cruiser, przekonują liczne przesłanki:
 • Naprawione w serwisie elementy obejmujemy gwarancją.
 • Naprawą turbo zajmuje się doskonale wykwalifikowana kadra.
 • Usługi w wysokiej jakości łączą się z niskimi cenami.
 • Możemy pochwalić się uzyskaniem autoryzacji światowych producentów związanych z turbo.
 • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo
 • Nasza pracownia regeneracji turbo to największy tego typu serwis w kraju.
 • Działamy szybko i skutecznie w zakresie regeneracji turbo.

Początki istnienia tego terenowego samochodu sięgają czasów II wojny światowej, kiedy Toyota próbowała z różnym skutkiem stworzyć auto wojskowe do przemieszczania się w trudnym terenie. Po wojnie nabyte doświadczenie wykorzystała w projekcie cywilnym pokazując światu swój nowy samochód Land Cruiser. Wczesne produkcje pod tą marką bazowały na rozwiązaniach zapożyczonych od amerykańskiego Jeepa. Land Cruiser był więc prostym i wytrzymałym samochodem terenowym o spartańskim wyposażeniu. Przez te wszystkie lata konstrukcja ewoluowała zapewniając coraz większy komfort pasażerom przy utrzymaniu typowo terenowego charakteru auta. Współczesne Land Cruisery zapewniają ich użytkownikom zarówno sprawne przemieszczanie się po trudnym terenie, jak i po asfaltowych drogach. Tak trudny do osiągnięcia kompromis sprawił, że auto należy do najpopularniejszych w swojej klasie i sprzedało się do tej pory w ponad 6 mln. egzemplarzy.


Regeneracja turbosprężarki - Toyota Land Cruiser

Jak przystało na terenówkę Toyota ma konstrukcję ramową, reduktor oraz centralną i tylną blokadę mechanizmu różnicowego. W najnowszych modelach Land Cruiser posiada skomplikowane zawieszenie ze stabilizatorami o zmiennej sztywności (tzw. standardw Invincible), które zapewnia jeszcze większy wykrzyż kół. Całość konstrukcji naszpikowana jest skomplikowaną elektroniką tj. A-TRC (system rozdzielający moment obrotowy na poszczególne koła), Multi Terrain Select (różne tryby jazdy w zależności od rodzaju podłoża), Crawl Control (zautomatyzowane utrzymywanie prędkości), czy też Multi Terrain Monitor (kamery zewnętrzne). Land Cruiser oprócz silników benzynowych napędzany jest turbodieselami, które zapewniają osiągnięcie dużego momentu obrotowego już przy niewielkich obrotach, co jest bardzo ważne przy jeździe w trudnych warunkach przy pełnym obciążeniu.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Regeneracja turbiny w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Naprawa turbiny przez naszych inżynierów sprawi, że turbo będzie działało długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Toyota Land Cruiser I 1981 – 1990

Wysokoprężny:

4.0 Turbo-D 136 KM ( 12HT )

Toyota Land Cruiser II 1989 – 1997

Wysokoprężne:

3.0 TD 125 KM ( 1KZ-T )

4.2 TD 160 KM ( 1HD-T )

4.2 TD 167 KM ( 1HD-T )

4.2 TD 24V 170 KM ( 1HD-FT )

Toyota Land Cruiser III 1996 – 2002

Wysokoprężne:

3.0 D-4D 163 KM ( 1KD-FTV )

3.0 D-4D 170 KM ( 1KD-FTV )

3.0 TD 140 KM ( 1KZ-TE )

3.0 TD 125 KM ( 1KZ-TE )

4.2 TD 167 KM ( 1H-Z )

Toyota Land Cruiser IV 2002 – 2007

Wysokoprężne:

3.0 D-4D 163 KM ( 1KD-FTV )

3.0 D-4D 173 KM ( 1KD-FTV )

4.2 TD 204 KM ( 1HD-FTE )

Toyota Land Cruiser V 2008 – 2010

Wysokoprężny:

3.0 D-4D 163 KM ( 1KD-FTV )

Toyota Land Cruiser VI 2010 – nadal

Wysokoprężne:

3.0 D-4D 173 KM ( 1KD-FTV )

3.0 D-4D 190 KM ( 1KD-FTV )

3.0 D-4D 201 KM ( 1KD-FTV )

4.5 D4-D 272 KM ( 1VD-FTV )

regeneracja turbin Toyota Land Cruiser
Turbo Toyota Land Cruiser

 

Katalog Turbosprężark

Katalog Turbosprężark
Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężark Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Toyota Land Cruiser

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Toyota Land Cruiser 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Toyota Land Cruiser 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Toyota Land Cruiser 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Toyota Land Cruiser 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Toyota Land Cruiser (robocizna + części) 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (auto Toyota)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Adam 2023-02-27 10:38:44

Toyota Land Cruiser to marka samochodów terenowych, produkowanych przez japońską firmę Toyota od 1951 roku. Samochód ten cieszy się dużą popularnością wśród miłośników off-roadu, ze względu na swoją niezawodność i trwałość. Pierwsza generacja Land Cruisera miała charakterystyczny wygląd i była inspirowana amerykańskim Jeepem. Kolejne generacje były już samodzielnie projektowane i produkowane przez Toyota. Samochód był wielokrotnie modernizowany i dostosowywany do zmieniających się wymagań rynku. W zależności od generacji i wersji, Toyota Land Cruiser może być wyposażona w różne silniki, m.in. benzynowe i dieslowskie o pojemności od 2,4 do 4,5 litra. Samochód może mieć napęd na jedną lub obie osie, a także automatyczną lub manualną skrzynię biegów. W zależności od wersji, Land Cruiser może być wyposażony w różne systemy i urządzenia, które poprawiają jego zdolności terenowe. Wśród nich są m.in. systemy kontroli trakcji, różnicowe blokady, regulowany zawieszenie czy skrzynie redukcyjne. W czasie swojej ponad sześćdziesięcioletniej historii Toyota Land Cruiser zdobył wiele nagród i wyróżnień. Samochód ten jest popularny w wielu krajach, zwłaszcza w Afryce, Azji i Australii, gdzie jest używany w ciężkich warunkach terenowych. Naprawa turbosprężarki w warsztacie zajmującym się marką Toyota, w tym również Toyota Land Cruiser, zwykle zaczyna się od diagnozy, która pozwoli ustalić przyczynę awarii. Może to wymagać demontażu turbosprężarki i przeprowadzenia różnych testów, takich jak testowanie luzu osi lub sprawdzanie ciśnienia sprężania. Jeśli przyczyna awarii zostanie ustalona, technicy w warsztacie będą mogli określić, jakie naprawy są potrzebne. W przypadku turbosprężarki mogą to być naprawy lub wymiana uszkodzonych części, takich jak łożyska, uszczelki, wirnik lub koło turbinowe. Jeśli turbosprężarka nie jest w stanie być naprawiona, konieczne będzie jej wymiana. Wówczas w warsztacie zostanie zamontowana nowa turbosprężarka zgodna z wymaganiami producenta. Warto jednak pamiętać, że regularna konserwacja turbosprężarki może znacznie zmniejszyć ryzyko awarii. Wymiana filtra powietrza, oleju i płynu chłodzącego zgodnie z zaleceniami producenta oraz regularne przeglądy techniczne pozwolą utrzymać turbosprężarkę w dobrym stanie i przedłużyć jej żywotność.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celach niezbędnych do przeprowadzenia kontaktu i realizacji wybranej usługi. Wysyłając formularz kontaktowy Klient wyraża wolę kontaktu firmy z jego osobą. Niezbędne do tego dane są wykorzystywane jednorazowo, nie są przechowywane, udostępniane, przetwarzane ani odsprzedawane jakimkolwiek podmiotom. Do momentu kontaktu administratorem danych pozostaje BSDP.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO