Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 05-240) Tłuszczu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś mieszańcem miasta Tłuszcz, chcesz zregenerować turbinę, ale nie wiesz gdzie? W takim razie dobrze trafiłeś, nasz serwis we wszystkim ci pomoże. W Tłuszczu najlepiej zregenerować turbo w specjalistycznym zakładzie regeneracji turbosprężarek. Zakład dzięki nowoczesnym maszynom przywraca turbinie fabryczne osiągi, dzięki czemu działa jak nowa. Sam zakład powstał ze względu na dużą ilość diesli na drogach miasta i ze względu na duże zainteresowanie tym typem usług.


Czy regeneracja turbiny w Tłuszczu jest dostępna?

Jeśli chodzi o samo miasto Tłuszcz, to jest ono położone w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie wołomińskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Tłuszcz. Miasto zostało założone w roku 1447 na prawie chełmińskim przez Bolesława IV, a prawa miejskie uzyskało dopiero w roku 1967. Powierzchnia miasta Tłuszcz to około 7,9 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to mniej więcej 8000 osób.


Przez miasto Tłuszcz przebiega droga wojewódzka numer 634 (Warszawa → ZielonkaWołomin → Miąse → Tłuszcz → Wólka Kozłowska).


Co warto zobaczyć, będąc na wycieczce w Tłuszczu? Przede wszystkim cmentarz wojenny z roku 1920, spichrz z XIX wieku, Pomnik Obrońców Ojczyzny z 1920 roku, wieżę ciśnień. Wato, również wstąpić na coroczną imprezę organizowaną przez burmistrza miasta – Dni Tłuszcza. Co można powiedzieć o gospodarce Tłuszcza? Opiera się głównie na przemyśle i usługach, a w tej drugiej dziedzinie króluje tu specjalistyczny zakład regeneracji turbosprężarek, któremu nawet najgorsza turbina nie jest straszna. Z usług zakładu korzystają osoby prywatne oraz firmy, co jest spowodowane najlepszymi maszynami i doskonałą ceną, przystępną dla każdego, co obrazuje tabela z cennikiem poniżej stworzona dla miasta Tłuszcz.

Turbosprężarka po wymianie w nowoczesnej pracowni z Tłuszcza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tłuszczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tłuszczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tłuszczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tłuszcza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tłuszcz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tłuszczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tłuszcz)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Tłuszczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Tłuszcza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Tłuszcza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-240 Tłuszcz Nowy Tłuszcz Fabryczna TLU01A 52.433960/21.430849 Wyszukaj
05-240 Tłuszcz Nowy Tłuszcz Polna TLU347 52.427189/21.439800 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.