Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat szydłowiecki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Doskonale, że przeglądasz stronę Regeneracja Turbosprężarek! Szukasz specjalisty od turbo w powiecie szydłowieckim? To tu znajdziesz jego dokładny adres i zarezerwujesz termin naprawy. Powiat szydłowiecki leży w województwie mazowieckim, reaktywowany został w 1999 roku i jako siedzibę otrzymał miasto Szydłowiec. Powiat szydłowiecki od strony północnej graniczy z powiatami: przysuskim i radomskim, od wschodu sąsiaduje z powiatem starachowickim zaś od południa z powiatem skarżyskim.


Jak przebiega proces regeneracji turbiny w powiecie szydłowieckim

Gospodarkę powiatu szydłowieckiego napędzają rolnictwo, przemysł oraz handel. Doskonale rozwija się tutaj również turystyka ze względu na liczne atuty krajobrazowe tego powiatu. Atrakcjami turystycznymi powiatu szydłowieckiego są przede wszystkim: kamieniołomy, parki, pomniki przyrody oraz historyczne obiekty przeszłości, czyli tworzydła ludzkie, będące świadectwem minionej epoki. Aby mieć możliwość obejrzenia piękna powiatu szydłowieckiego należy jechać drogami: drogą ekspresową S7 (Straszyn → Gdańsk → Nowy Dwór Gdański → Elbląg → OstródaOlsztynekNidzicaMławaPłońskZakroczym Nowy Dwór MazowieckiŁomianki → Warszawa → Grójec → Radom → Skarżysko-KamiennaSuchedniów → Kielce → ChęcinyJędrzejów → Kraków → Myślenice → Lubień – Rabka) lub drogą wojewódzką numer 727 (Klwów → PrzysuchaSzydłowiecWierzbica). W przypadku uszkodzenia turbo w rejonie powiatu szydłowieckiego najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie pobliskiego warsztatu samochodowego, do którego przybywa codziennie wielu kierowców właśnie z problemem turbo. Warsztat ten słynie z pracujących tam doskonale znających się na sprawach turbo mechaników, którzy przy specjalnie przystosowanych do wyważania i czyszczenia turbosprężarek maszyn w pełni przywracają turbinom ich fabryczne osiągi.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat regeneracji turbo w powiecie szydłowieckim można zadzwonić pod wskazany na stronie numer. Pod artykułem znajduje się cennik, w którym zainteresowani zapoznać się mogą z cenami usług świadczonymi dla powiatu szydłowieckiego.

Turbo przed wymianą w autoryzowanej pracowni, powiat szydłowiecki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat szydłowiecki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat szydłowiecki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat szydłowiecki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat szydłowiecki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat szydłowiecki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat szydłowiecki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat szydłowiecki)

Opis

Loader

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat szydłowiecki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat szydłowiecki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-500 Szydłowiec Podgórze Kolejowa SZY01N 51.220970/20.864429 Wyszukaj
26-500 Szydłowiec Praga Stanisława Staszica SZY376 51.227680/20.869169 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.