Localizations image

Kod 57-330 Szczytna – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Szczytnej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Potrzeba regeneracji turbiny w mieście Szczytna? Najlepiej w Szczytnej zregenerować turbinę w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek, gdzie pracuje się na specjalistycznych maszynach, które to zapewniają najwyższą jakość usług. W serwisie w Szczytnej można skorzystać z usług diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbin.


Gdzie oddać do regeneracji turbinę w Szczytnej?

Samo miasto Szczytna położone jest w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, nad Bystrzycą Dusznicką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Szczytna. Pierwsze wzmianki o mieście Szczytna pochodzą z XIV wieku, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało dopiero w roku 1973. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Szczytna to około 80 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5200 osób.

Przez miasto Szczytna przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 389 (Duszniki-Zdrój → Międzylesie), krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko).

Do najważniejszych zabytków miasta Szczytna zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela w stylu barokowym z XVIII wieku, kaplicę świętej Anny z XVIII wieku, zespół zamkowy z XIX wieku z neogotyckim Zamkiem Leśna z XIX wieku, figurę świętego Jana Nepomucena, park z połowy XIX wieku. Gospodarka miasta Szczytna opiera się głównie na przemyśle metalowym i drzewnym oraz na handlu i usługach. W mieście Szczytna każdy posiadacz uszkodzonej turbiny wie, że najlepiej kierować się do serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście, bo tam turbiny są regenerowane na najwyższej jakości częściach i przy użyciu specjalistycznych maszyn, a wszystko do dodatkowo za bardzo atrakcyjną cenę, co zachęca dodatkowo do wyboru opcji regeneracji turbiny, zamiast zakupu nowej części. Dla komfortu klientów serwisu w Szczytnej został stworzony cennik z cenami za usługę regeneracji turbiny i znajduje się on poniżej.

Układ doładowania po demontażu w warsztacie w Szczytnej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szczytnej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szczytnej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szczytną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szczytnej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szczytna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szczytnej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szczytna)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szczytnej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szczytnej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szczytnej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-330 Szczytna Osiedle Słoneczne Wolności SCA01G 50.414639/16.445459 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.