Localizations image

Kod 18-105 Suraż – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Surażu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W mieście Suraż od teraz nie będziesz miał problemu ze znalezieniem serwisu samochodowego, który fachowo dokona regeneracji turbiny. Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek pomaga mieszkańcom Suraża odnaleźć mechaników specjalizujących się naprawą turbo. Suraż jest miastem położonym w obrębie województwa podlaskiego, konkretnie w powiecie białostockim, nad rzeką Narwią. Od roku 1975 do 1998 miasto należało do województwa białostockiego. Suraż to miasto zasługujące na miano jednego z najmniejszych miast w naszym kraju, dokładnie liczba mieszkańców dla Suraża wynosi 999 osób, a powierzchnia miasta to 33,86 kilometrów kwadratowych.


Nowa turbina czy regeneracja w warsztacie w Surażu?

Większość mieszkańców Suraża zajmuje się rolnictwem i hodowlą bydła mlecznego. Ponadto funkcjonuje w Surażu warsztat samochodowy, zajmujący się profesjonalną naprawą turbosprężarek samochodowym znanych marek takich jak na przykład: Garrett, Holset, Toyota, KKK, Mitsubishi, Schwitzer. W okolicy miasta Suraż przebiegają ciągi następujących dróg: drogi krajowej numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek), numer 66 (Zambrów → Wysokie MazowieckieBrańskBielsk PodlaskiKleszczele → Czeremcha) i drogi ekspresowej S8 (Magnice → Wrocław → OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów → Łódź → Piotrków Trybunalski → Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonówNadarzyn → Janki Małe → Warszawa → MarkiRadzyminWyszkówTrzcianka Ostrów MazowieckaZambrów → Stare Jeżewo → Białystok).

Jak się łatwo domyślić na wymienionych drogach ruch jest każdego dnia wzmożony i często występują tutaj korki. Skoro nie brakuje tutaj samochodów to i nie problem stwierdzić, że nie brakuje tutaj turbin do naprawy. Turbosprężarka mimo wielu zalet takich jak podwyższanie mocy silnika oraz zmniejszanie spalania ma jedną wadę, jaką jest łatwa awaryjność mechanizmu turbo. Do częstych usterek należą: urwany wałek turbo, brak smarowania, pogięte łopatki czy olej w muszli ssącej. Objawami wskazującymi na awarię któregoś z elementów turbo są: metaliczny dźwięk wydobywający się spod maski lub czarny dym wypuszczany z rury wydechowej, ubytki oleju czy Utrata mocy.

W obliczu wymienionych objawów najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie pobliskiego warsztatu mechanicznego w celu zdiagnozowania uszkodzeń turbiny oraz przeprowadzenia regeneracji turbosprężarki samochodowej. Cennik co do naprawy turbo/turbiny w mieście Suraż znajdziemy w poniżej zamieszczonej tabeli.

Układ doładowania przed pakowaniem w autoryzowanej pracowni z Suraża

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Surażu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Surażu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Surażem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Suraża 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Suraż 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Surażu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Suraż)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.