Localizations image

Powiat sulęciński – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie lubuskim, powiat sulęciński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

W powiecie sulęcińskim nie będziesz już więcej miał problemu z zużytą turbiną, strona, na której się znalazłeś Regeneracja Turbosprężarek, pozwoli Ci szybko i sprawnie naprawić turbo. Powiat sulęciński lokalizuje się w województwie lubuskim, istnieje od roku 1999 i jako siedzibę wybrał sobie miasto Sulęcin. Powiat sulęciński leży między regionami geograficznymi: Kotlina Gorzowska, Pojezierze Łagowskie oraz Równina Torzymska. W powiecie sulęcińskim mieszka ponad 35 tysięcy osób, jego powierzchnia wynosi 1177,80 kilometrów kwadratowych. Z powiatem sulęcińskim graniczą: powiat gorzowski, powiat międzyrzecki, powiat świebodziński, powiat krośnieński i powiat słubicki.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbosprężarek w powiecie sulęcińskim

Przez rejon powiatu sulęcińskiego przebiegają następujące drogi: droga krajowa numer 22 (Kostrzyn nad Odrą → Wałdowice → Gorzów WielkopolskiWałczCzłuchówChojniceStarogard Gdański → Czarlin → MalborkStare Pole → Elbląg), droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczew Ożarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn), droga wojewódzka numer 139 (Górzyca – Kowalów → Rzepin → Debrznica), droga wojewódzka numer 138 (Muszkowo – Długoszyn → Sulęcin → Torzym → Gubin), droga wojewódzka numer 137 (Słubice → Sulęcin → Międzyrzecz → Trzciel) oraz droga wojewódzka numer 134 (Muszkowo – Ośno Lubuskie → Rzepin → Urad). W rejestr zabytków w powiecie sulęcińskim wpisują się: gotycki kościół filialny pod wezwaniem św. Mikołaja, cmentarz żydowski, kamieniczki z końca XIX wieku, pałac monumentalny oraz park z XIX wieku w Lubniewicach. Ruch na tutejszych drogach jest wielki, w związku z tym mechanicy z powiatu sulęcińskiego nie narzekają na brak pracy, bo jak wiadomo, samochody z czasem się zużywają. Bardzo częstym problemem kierowców są turbosprężarki samochodowe, które nieodpowiednio obsługiwane szybko ulegają wszelakiego rodzaju uszkodzeniom. Najczęściej w turbinach dochodzi do gromadzenia się nagaru na poszczególnych częściach turbosprężarki.

W celu przywrócenia sprawności turbo w powiecie sulęcińskim wykonuje się usługi takie jak: rozbiórka i sprawdzenie turbo, wymiana zmiennej geometrii, czyszczenie, naprawa i regeneracja turbosprężarek. Cennik usług co do napraw turbo w powiecie sulęcińskim widnieje w poniższej tabeli.

Turbina po wymianie w autoryzowanym serwisie, powiat sulęciński

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat sulęciński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat sulęciński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat sulęciński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat sulęciński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat sulęciński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat sulęciński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat sulęciński)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat sulęciński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat sulęciński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-435 Krzeszyce Gorzowska KES01A 52.583839/15.007030 Wyszukaj
66-436 Słońsk Stanisława Moniuszki SLO01N 52.562618/14.808180 Wyszukaj
69-200 Sulęcin Osiedle Kopernika Kupiecka SLN02N 52.439381/15.120470 Wyszukaj
66-235 Torzym Osiedle Lecha Podgórna TOZ01A 52.313801/15.072610 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.