Localizations image

Warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek i naprawą turbo – powiat strzyżowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Coś się nie powiodło i będąc w powiecie strzyżowskim, Twoja turbina przestała działać jak należy? Strona internetowa, na której się znalazłeś, czyli Regeneracja Turbosprężarek rozwiąże Twój problem, po kliknięciu interesującej Cię lokalizacji wyświetli listę mechaników regenerujących turbo. Powiat strzyżowski to powiat położony w zachodniej części województwa podkarpackiego. Powstał w 1999 roku podczas reformy administracyjnej. Do powiatu strzyżowskiego należą miasto Strzyżów, które jest jego siedzibą oraz cztery gminy wiejskie: Czudec, Niebylec, Wiśniowa oraz Frysztak. Sąsiednimi powiatami powiatu strzyżowskiego są powiaty: ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, brzozowski, krośnieński, jasielski i dębicki.


O regeneracji i naprawie turbo w powiecie strzyżowskim

Przez powiat strzyżowski przebiegają dwie drogi wojewódzkie: droga wojewódzka numer 986 (Dąbie → Ropczyce → Wiśniowa) oraz droga wojewódzka numer 988 (Babica → Strzyżów → Wiśniowa → Frysztak → Warzyce). W powiecie strzyżowskim można zobaczyć ciekawe miejsca takie jak: cmentarz żydowski w Strzyżowie, synagogę oraz tunel schronowy, Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy oraz Budynek Domu Kultury Sokół. W pobliżu tych zabytków przejeżdża bardzo dużo samochodów osobowych, w których kluczową rolę odgrywają turbosprężarka. Obecność turbiny w autach pozwala na uzyskiwanie większej mocy, zmniejszone spalanie oraz dynamiczną jazdę. Czasem jednak dochodzi do awarii turbosprężarek, wtedy konieczna będzie wizyta u mechanika, który dokona regeneracji turbo. Regeneracja to znacznie tańsza opcja niż zakup nowego turbo, dlatego w ostatnim czasie regenerowanie turbin stało się bardzo popularne.

W powiecie strzyżowskim istnieje wiele warsztatów mechanicznych zajmujących się naprawą turbo. Najniższe ceny za czyszczenie, remont oraz regeneracja turbo/turbiny znajduje się poniżej w tabeli.

Turbo po naprawie w warsztacie, powiat strzyżowski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat strzyżowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat strzyżowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat strzyżowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat strzyżowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat strzyżowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat strzyżowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat strzyżowski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat strzyżowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat strzyżowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
38-120 Czudec Rzeszowska CZC01G 49.938660/21.845881 Wyszukaj
38-114 Małówka Małówka 4C NBC01F 49.861431/21.902470 Wyszukaj
38-100 Strzyżów Działy Zachodnie Tunelowa STY01N 49.870750/21.802080 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.