Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Strumieniu (kod 43-246)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Strumieniu i szukasz miejsca regeneracji turbin? Wybierz w Strumieniu nowoczesną pracownię regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Strumieniu oferuje usługi najwyższej jakości, co jest związane z używaniem specjalistycznych maszyn i pracą tylko i wyłącznie na nowych oryginalnych częściach. Jako że turbina to bardzo ważna część w funkcjonowaniu silnika diesla, to warto w razie awarii działać szybko i oddać ją do regeneracji lub wymienić na nową. Pracownia w Strumieniu zdecydowanie poleca opcję regeneracji, gdyż jest ona o wiele tańsza, a praktycznie niczym nie odbiega od nowej turbiny.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbin w pracowni w Strumieniu

Samo miasto Strumień położone jest w granicach województwa śląskiego, w powiecie cieszyńskim, w Kotlinie Oświęcimskiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Strumień. Powierzchnia Strumienia to około 6,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3600 osób. Strumień leży blisko miast takich jak: Katowice (53 kilometry), Bielsko-Biała (32 kilometry), Cieszyn (25 kilometrów), Skoczów (16 kilometrów), Żory (17 kilometrów), Gliwice (50 kilometrów), Opole (131 kilometrów), Wrocław (213 kilometrów), Kraków (120 kilometrów), Wisła (37 kilometrów). Nazwa Strumienia związana jest z potokiem wzmiankowanym w 1293 toku, który aktualnie nie istnieje. Miasto powstało w XIII wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1482, kiedy to było pod panowaniem księcia cieszyńskiego Kazimierza II. Główne i najcenniejsze zabytki Strumienia to: rokokowy ratusz wybudowany w roku 1628 i rozbudowany w XIX wieku, barkowe kamieniczki mieszczańskie, kościół świętej Barbary z XVIII wieku, posąg Matki Boskiej na słupie z 1866 roku, zamek wybudowany w XVII wieku.

Przez Strumień przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 939 (Pszczyna → Wisła Wielka → Strumień → Zbytków), krajowa numer 81 (Katowice → MikołówŻorySkoczów).

Gospodarka Strumienia opiera się głównie na przemyśle i rolnictwie, ale też dobrze rozwijają się tu usług. Jedną z większych firm w mieście jest pracownia regeneracji turbosprężarek, czym miasto się szczyci. Cennik dla miasta Strumień znajduje się w tabeli poniżej i zawiera ceny za poszczególne usługi.

Układ turbodoładowania po wizycie w ASO na stole pracowniczym w Strumieniu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Strumieniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Strumieniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Strumieniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Strumienia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Strumień 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Strumieniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Strumień)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Strumieniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Strumienia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Strumienia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-246 Strumień Zamek Pawłowicka STU01N 49.916302/18.760050 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.