Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 83-430) Starej Kiszewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Szybka regeneracja uszkodzonej turbiny w Starej Kiszewie w jednej z pracowni! Taką ofertę może zaproponować w Starej Kiszewie specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która zajmuje się regeneracją turbin na najwyższym poziomie od lat. Objawy uszkodzonej turbiny mogą być bardzo zróżnicowane, a niektóre z nich to: spadek mocy, czarny dym z rury, świst, gwizd spod maski, nierównie chodzenie auta, ważne jest, aby żadnej z nich nie bagatelizować i kierować się prosto do mechanika specjalizującego się w regeneracji turbin.


Czy w Starej Kiszewie możliwa jest regeneracja turbin po awarii?

Jeśli chodzi o samą wieś Stara Kiszewa, to jest ona położona w granicach województwa pomorskiego, w powiecie kościerskim, w gminie Stara Kiszewa, której wieś jest siedzibą. Wieś Stara Kiszewa położona jest na pograniczu Kaszub oraz Kociewia, oraz nad rzeką Wierzycą. Liczba mieszkańców wsi Stara Kiszewa to około 1500 osób. Najstarsze zapisy na temat wsi Stara Kiszewa pochodzą z roku 1269, a pierwsze ślady osadnictwa na tych terach pochodzą już sprzed 1500 lat przed naszą erą. Ze względu na bogatą historię w Starej Kiszewie znaleźć można zabytki takie jak: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Marcina wybudowany w roku 1889 oraz cmentarz kościelny z tego samego roku.

Przez wieś Stara Kiszewa można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 214 (ŁebaLębork → Sierakowice → Puzdrowo → KościerzynaWarlubie).

Pracownia regeneracji turbosprężarek w Starej Kiszewie jest w stanie zregenerować każdy typ turbo zarówno z aut osobowych, jak i ciężarowych, co zawdzięcza specjalistycznym maszynom. Dodatkowo warto dodać, że mechanicy z pracowni w Starej Kiszewie do regeneracji używają nowych części prosto z fabryki i dzięki temu przywracają turbinie fabryczne osiągi i pełną sprawność. Oferta pracowni ze Starej Kiszewy opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu, wyważaniu, regeneracji turbin, a dodatkowo na każdą zregenerowaną turbinę udzielana jest roczna gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik dla klientów zainteresowanych usługami pracowni w Starej Kiszewie wraz z kosztami za naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po wymianie w pracowni w Starej Kiszewie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Starej Kiszewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Starej Kiszewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Starą Kiszewą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Starej Kiszewy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stara Kiszewa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Starej Kiszewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stara Kiszewa)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Starej Kiszewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Starej Kiszewy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Starej Kiszewy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
83-430 Stara Kiszewa Kościerska SSE01N 53.991081/18.173290 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.