Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat sokołowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Czy w powiecie sokołowskim zregenerujemy zepsutą turbosprężarkę? Strona internetowa Regeneracja Turbosprężarek odpowie nam na to pytanie w trybie natychmiastowym. Powiat sokołowski widnieje w granicach województwa mazowieckiego ze swoją siedzibą w mieście Sokołów Podlaski. Innym miastem leżącym w obrębie powiatu sokołowskiego jest Kosów Lacki. W powiecie sokołowskim mieszka około 55 tysięcy osób, a jego powierzchnia wynosi 1131,42 kilometrów kwadratowych. Z powiatem sokołowskim sąsiadują: powiat siedlecki, powiat węgrowski, powiat ostrowski, powiat wysokomazowiecki oraz powiat siemiatycki.


Koszty regeneracji uszkodzonych turbin w powiecie sokołowskim

W rejonie powiatu sokołowskiego przecinają się drogi krajowe: numer 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrówSokołów Podlaski → Siedlce → ŁukówRadzyń Podlaski → Wisznice – Sławatycze) z drogą krajową numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć Kujawski → Włocławek → Płock → WyszogródNowy Dwór MazowieckiPomiechówekSerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze). Poboczne drogi to: droga wojewódzka numer 627 (OstrołękaOstrów Mazowiecka → Małkinia → Kosów Lacki → Sokołów Podlaski) oraz droga wojewódzka numer 695 (Kosów Lacki → Ceranów). Do najciekawszych zabytków w powiecie sokołowskim zalicza się: pałac murowany z 1857 roku, modernistyczny kościół Salezjanów św. Jana Bosco, Synagogi na ulicach: Długiej i Magistrackiej w Sokołowie Podlaskim, stary cmentarz żydowski oraz nowy cmentarz żydowski. Prężnie rozwija się tu gospodarka, funkcjonuje tutaj między innymi firma produkująca konstrukcje stalowe STALFA, firma produkująca przetwory mleczne, wiele sklepów, marketów oraz warsztat mechaniczny specjalizujący się głównie w regenerowaniu turbosprężarek samochodowych do wszystkich marek aut. Tak więc, gdy przejeżdżając przez powiat sokołowski, zobaczysz za autem smugę białego lub czarnego dymu i usłyszysz głośny gwizd, lub dźwięk przypominający tarcie metalu o metal zajedź do wspomnianego serwisu w celu zdiagnozowania turbo oraz ewentualnej regeneracji turbiny. Koszt regeneracji turbo wynosi około tysiąca złotych, zakup nowej turbosprężarki to wydatek niekiedy wynoszący 4 cztery tysiące złotych, także znacznie lepszą opcją jest naprawa.

Cennik usług wykonywanych w powiecie sokołowskim to jest: czyszczenie turbo, regeneracja i naprawa turbin oraz montaż i demontaż turbosprężarek umieszczony jest w tabeli poniżej.

Turbina przed demontażem w pracowni, powiat sokołowski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat sokołowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat sokołowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat sokołowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat sokołowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat sokołowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat sokołowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat sokołowski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat sokołowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat sokołowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-330 Kosów Lacki Kosów Ruski Pańska KSI01N 52.592529/22.147301 Wyszukaj
08-300 Sokołów Podlaski Osiedle Zory Węgrowska SPO01A 52.407089/22.221750 Wyszukaj
08-300 Sokołów Podlaski Osiedle Wyspiańskiego Wolności SPO02N 52.407681/22.249821 Wyszukaj
08-300 Sokołów Podlaski Osiedle Wyspiańskiego Wolności SPO01N 52.407520/22.241560 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.