Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - sochaczewski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W powiecie sochaczewskim nietrudno o znalezienie serwisu regeneracji turbosprężarki. Dzięki naszej stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek profesjonalnie naprawisz swoje turbo. Powiat sochaczewski umiejscowiony jest w województwie mazowieckim, w jego zachodniej części. Powierzchnia powiatu sochaczewskiego to 735 kilometrów kwadratowych. Liczba osób, które mieszkają w powiecie to 85 200 osób.

Drogi przebiegające przez powiat sochaczewski to: droga krajowa numer 50 (Ojrzeń → Sochocin → Płońsk → Wyszogród → Sochaczew → Wiskitki → Żyrardów → Mszczonów → Grójec → Góra Kalwaria → Mińsk Mazowiecki → Stanisławów → Łochów → Brok) i 92 (Torzym → Świebodzin → Trzciel → Pniewy → Tarnowo Podgórne → Poznań → Swarzędz → Kostrzyn → Września → Słupca → Konin → Koło → Kłodawa → Krośniewice → Kutno → Łowicz → Sochaczew → Błonie → Ożarów Mazowiecki → Mińsk Mazowiecki). W powiecie sochaczewskim są trzy rezerwaty przyrody. Jest to rezerwat Czapliniec, Czerwińskie Góry i rezerwat przyrody Rzeki. W powiecie sochaczewskim znajdują się zabytki takie jak: XIX wieczny dworzec kolejowy, ruiny Zamku książąt Mazowieckich, a także liczne cmentarze.

W powiecie sochaczewskim nie trudno jest też znaleźć serwis regeneracji turbosprężarek, który bardzo ułatwia życie tutejszym mieszkańcom oraz przejeżdżającym przez powiat sochaczewski kierowcom, gdyż w razie zużycia turbo nie muszą wydawać dużych pieniędzy na nowe turbiny, lecz mogą je znacznie taniej zregenerować. Cena nowej turbosprężarki to koszt nawet czterech tysięcy złotych, w zależności od marki i modelu auta a regeneracja to kwota zwykle nieprzekraczająca jednego tysiąca złotych.

Regeneracja turbo to skuteczny zabieg, będący w stanie całkowicie przywrócić jej fabryczne osiągi. Cennik dla powiatu sochaczewskiego odnoszący się do następujących usług: czyszczenie turbo, wyważanie turbin, remont turbosprężarek, regeneracja oraz naprawa turbo znajdziemy poniżej w tabelce.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat sochaczewski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat sochaczewski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat sochaczewski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat sochaczewski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat sochaczewski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat sochaczewski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat sochaczewski)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.