Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (64-030) Śmiglu • 1 warsztatów z Śmigla

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Masz uszkodzoną turbinę do regeneracji i mieszkasz w mieście Śmigiel? W Śmiglu zregenerujesz turbinę w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny są diagnozowane, a następnie czyszczone lub regenerowane przy użyciu specjalistycznych maszyn. Jako że demontaż i wymiana turbo to nie łatwe zadanie, warto je powierzyć wykwalifikowanym do tego osobą.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbin w Śmiglu

Samo miasto Śmigiel położone jest w graniach województwa wielkopolskiego, w powiecie kościańskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Śmigiel. Miasto Śmigiel powstało mniej więcej w XV wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1415, a w XVI wieku było jednym z głównych ośrodków braci polskich w Polsce. Powierzchnia Śmigla to około 5,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5600 osób.

Obok miasta Śmiegiel przebiega droga ekspresowa S5 (Nowe Marzy → Świecie → Bydgoszcz → Białe BłotaSzubinŻninGniezno → Poznań → StęszewKościan → Śmigiel → LesznoRawiczŻmigród → Prusice → Trzebnica → Wrocław).

Do zabytków miasta Śmigiel zalicza się: kościół Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w stylu gotyckim z XV wieku, kościół cmentarny pod wezwaniem świętego Wita z 1769 roku, po ewangelicki kościół świętego Stanisława Kostki z 1830 roku, budynek dawnego browaru z 1894 roku.

Gospodarka Śmiglu opiera się głównie na usługach i rolnictwie oraz drobnym przemyśle. Jenak na wyróżnienie w Śmiglu zasługuje pracownia regeneracji turbosprężarek, która słynie z najwyższej jakości wykonania usług i przyciąga do miasta wszystkich okolicznych posiadaczy uszkodzonych turbin. Ceny, jakie oferuje pracownia w Śmiglu za usługę diagnostyki, czyszczenie i regeneracji turbo zostały zebrane w cenniku, który został umieszczony poniżej.

Układ doładowania po wymianie w profesjonalnym serwisie w Śmiglu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Śmiglu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Śmiglu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Śmiglem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Śmigla 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Śmigiel 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Śmiglu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Śmigiel)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Śmiglu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Śmigla do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Śmigla turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-030 Śmigiel Osiedle Braci Polskich Tadeusza Kościuszki SMI01N 52.015282/16.524130 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.