Localizations image

66-440 Skwierzyna • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Skwierzyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Jesteś z miasta Skwierzyna i chcesz zregenerować turbinę w dobrej cenie? Wybierz najlepszy warsztat w mieście! Zajmuje się on regeneracją turbin, nawet w najcięższym stanie. Warsztat powstał w związku z dużym zainteresowaniem wśród użytkowników diesla tym tematem i aktualnie jest głównym punktem regeneracji turbin w okolicy.


Dojazd do warsztatu w Skwierzynie jest bardzo prosty

Do warsztatu w Skwierzynie można dojechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 199 (Skwierzyna → Świniary → Wiejce → Międzychód), drogi wojewódzkiej numer 159 (Nowe Polichno → Skwierzyna), drogi krajowej numer 24 (Pniewy → Gorzyń → Skwierzyna →Wałdowice), oraz z drogi ekspresowej S3 (ŚwinoujścieGoleniów → Szczecin → PyrzyceMyślibórz → Gorzów Wielkopolski → Skwierzyna → MiędzyrzeczŚwiebodzinSulechów → Zielona Góra → Nowa SólLubin → Legnica → JaworBolkówKamienna GóraLubawka).

Jeśli chodzi o informację na temat miasta Skwierzyna, to znajduje się ono w zachodniej części Polski, w województwie lubuskim, w powiecie międzyrzeckim, na granicy Pojezierza Wielkopolskiego i Pradoliny Toruńsko-Eberswaldzkiej, przy rzece Obrze. Dawniej było miastem królewskim, które lokacje uzyskało w 1312 roku, a prawo składu w roku 1589. Nazwę miejscowości wymienia Jan Długosz w Rocznikach Królestwa Polskiego z lat 1455 – 1480, a obecna nazwa miasta została ostatecznie zatwierdzona 7 maja 1946 roku. Najważniejsze i najciekawsze zabytki miasta Skwierzyna to: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Mikołaja w stylu późnogotyckim z wieku XV, obraz Matki Boskiej Klewańskiej, srebrna trumienka z XVII wieku, zawierająca relikwie świętego Bonifacego Męczennika, kościół ewangelicki pod wezwaniem Świętego Zbawiciela z XIX wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku. W mieście znajduje się też wiele szlaków rowerowych, pieszych i wodnych, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów.

Miasto Skwierzyna cieszy się dobrze rozwiniętą gospodarką i z tego też względu warsztat regeneracji turbosprężarek cieszy się dużym ruchem, gdyż na drogach miasta nie brakuje aut, a w tym diesli. Wszystko to zwieńczone jest doskonałą ceną za regenerację, najlepszą w mieście, a tabela poniżej pokazuje szacowane koszty za naprawy dla miasta Skwierzyna.


Regeneracja Turbiny Skwierzyna
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Skwierzynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 2 Lutego 3
Kod pocztowy: 66-440 Skwierzyna
Współrzędne GPS:
N 52° 35' 47.335'' E 15° 29' 52.393''

Układ turbodoładowania po demontażu na stole w laboratorium w Skwierzynie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Skwierzynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Skwierzynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Skwierzyną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Skwierzyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Skwierzyna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Skwierzynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Skwierzyna)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Skwierzynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Skwierzyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Skwierzyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-440 Skwierzyna Osiedle Grunwald Grunwaldzka POP-SKE2 52.588860/15.499770 Wyszukaj
66-440 Skwierzyna Osiedle Leśne Poznańska SKE01G 52.597790/15.512110 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.