Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 87-510) Skrwilno • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Regeneracja i naprawa turbin we wsi Skrwilno dostępna od ręki! We wsi Skrwilno najlepiej zregenerować uszkodzoną turbinę w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek, gdzie turbinie po regeneracji przywracane są fabryczne osiągi oraz pełna sprawność. Warsztat w Skrwilnie znany jest z tego, że do regeneracji turbo używa tylko nowych i oryginalnych części, a cały proces regeneracji przeprowadza przy pomocy odpowiednich maszyn do tego przeznaczonych, które zapewniają najwyższą jakość usług.


W Skrwilnie możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek

Jeśli chodzi o samą wieś Skrwilno, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie rypińskim, w gminie Skrwilno, której to wieś jest siedzibą, nad rzeką Skrwą i jeziorem Skrwilno. Aktualna liczba mieszkańców wsi Skrwilno to około 2650 osób. Wieś Skrwilno posiada bardzo bogatą historię oraz piękne zabytki takie jak: kościół wybudowany w roku 1852 w stylu klasycystycznym, park po dworski z XIX wieku oraz stare drewniane budynki z wieku XIX.

Najbliżej wsi Skrwilno biegnie droga wojewódzka numer 563 (RypinŻurominMława) oraz droga krajowa numer 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → WałczPiła → Pawłówek → Białe Błota → Wypaleniska → Przyłubie → Toruń → LipnoSierpcDrobinPłońsk).

Problem z uszkodzoną turbiną to już codzienność i dotyczy to również mieszkańców wsi Skrwilno. Na szczęście w Skrwilnie z uszkodzoną turbiną pomaga autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek. Oferta warsztatu w Skrwilnie zawiera: demontaż, diagnostykę, czyszczenie, regenerację, wyważanie i montaż turbo, dlatego też właśnie klienci kierują się właśnie tu. Warsztat we wsi Skrwilno oferuje też na każdą zregenerowaną turbinę dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik warsztatu ze wsi Skrwilno wraz z kosztami za naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed wysyłką w autoryzowanej pracowni w Skrwilnie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Skrwilnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Skrwilnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Skrwilnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Skrwilna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Skrwilno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Skrwilnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Skrwilno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Skrwilnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Skrwilna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Skrwilna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-510 Skrwilno Łąkowa SRL01E 53.021660/19.618879 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.