Localizations image

Kod 64-410 Sieraków – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Sierakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Wszyscy posiadacze turbin do regeneracji w mieście Sieraków powinni kierować się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! W pracowni regenerowane są turbiny przy użyciu specjalistycznych maszyn i przez wyspecjalizowaną kadrę. Coraz częściej na drogach miasta pojawiają się diesle, dlatego też właśnie w mieście powstała pracownia regeneracji turbosprężarek.


Jak i gdzie zregenerować turbinę w mieście Sieraków?

Samo miasto Sieraków położone jest w województwie wielkopolskim, w powiecie międzychodzkim, nad Wartą, na skraju Puszczy Noteckiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Sieraków. Historia Sierakowa zaczyna się w wieku XIII, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1388 z rąk Kazimierza Wielkiego. Teren miasta Sieraków to około 14 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.

Przez miasto Sieraków przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 198 (Radgoszcz → Mokrzec → Zatom Nowy → Kobylarnia → Sieraków), droga wojewódzka numer 150 (Wronki → Chojno → Bukowce → Sieraków), droga wojewódzka numer 133 (Chełst → Borzysko Młyn → Sieraków → Ryżyn → Chrzypsko Wielkie) oraz droga wojewódzka numer 182 (Międzychód → Wronki → Piotrowo → CzarnkówUjście).

Najcenniejsze zabytki miasta Sieraków to przede wszystkim: zespół klasztorny bernardynów, kościół Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej wybudowany w XVII wieku z bogatym barokowym wnętrzem, kościół ewangelicki z 1750 roku, pozostałości zamku Opalińskich z XIV wieku, zespół zabudowań stada ogierów z XIX i XX wieku, dawny szpital Ducha Świętego. Miasto Sieraków ma charakter wypoczynkowy ze względu na położenie między jeziorami, ale równie dobrze rozwija się tu handel i usługi. Jedną z firm w Sierakowie jest właśnie pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje najwyższą jakość usług, co zawdzięcza nowoczesnym maszynom. Do pracowni w Sierakowie napływają klienci z miasta i okolicznych miejscowości. Cennik stworzony dla miasta Sieraków znajduje się poniżej.

Układ turbodoładowania przed pakowaniem w autoryzowanej pracowni w Sierakowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sierakowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sierakowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sierakowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sierakowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sieraków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sierakowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sieraków)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sierakowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sierakowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sierakowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-410 Sieraków Osiedle Generała Władysława Sikorskiego Osiedle Generała Władysława Sikorskiego SIK01N 52.649181/16.068390 Wyszukaj
64-410 Sieraków Okręg Wielenski Wieleńska POP-SIK3 52.658840/16.082161 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.