Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 11-210 Sępopolu • Wyszukaj najlepszy warsztat z Sępopola

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Od teraz bardzo szybko uda Ci się zregenerować turbosprężarkę dzięki naszej stronie Regeneracja Turbosprężarek, na której znajdziesz wykaz warsztatów mechanicznych zajmujących się remontem i regeneracją turbo. Dlaczego naprawa turbiny jest dla nas tak ważna? Chociażby dlatego, że dzięki turbinie nasze pojazdy mają zdecydowanie więcej mocy oraz nie zużywają aż tak dużo paliwa, jak bez zamontowanej turbosprężarki. Pozostałe informacje o regeneracji turbo za chwilę, teraz powiemy o samym mieście Sępopol. Tak więc miasto Sępopol znajduje się w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w obrębie powiatu bartoszyckiego. Historycznie Sępopol leży w Prusach Dolnych. Wedle danych miasto to zamieszkuje 2013 osób zaś powierzchnia całkowita miasta, wynosi ponad cztery kilometry kwadratowe.


Regeneracja turbo w Sępopolu - co i jak?

Na terenie Sępopola napotkać możemy wiele interesujących miejsc, do których należą między innymi: gotycki kościół parafialny, który powstał w roku 1360., ponadto znajduje się tam staropruskie grodzisko oraz pozostałości dawnego ośrodka usługowego dla rolnictwa. W niedalece odległości od Sępopola przebiega główna droga, jaką jest droga wojewódzka numer 594 (Bisztynek → Robawy → Kętrzyn). Ulicami Sępopola przejeżdża codziennie niezliczona liczba pojazdów, najwięcej tych z silnikami diesla, w których istotną rolę odgrywają turbosprężarki. A turbina, chociaż bardzo precyzyjnie zbudowana czasami płata nam figle i po prostu ulega uszkodzeniu lub zużyciu. W owej sytuacji mieszkańcy Sępopola oraz przyjezdni w region tego miasta mogą liczyć na pomoc serwisu specjalizującego się regeneracji turbo, do zadań firmy niebarwiącej turbiny należą: czyszczenie łopatek, wymiana zmiennej geometrii, wyważanie turbiny, wymiana zużytych części na nowe oraz regeneracja całej turbosprężarki. W przypadku wymiany jakichkolwiek elementów turbo mechanicy używają tylko i wyłącznie oryginalnych części, ponadto na każdą turbinę dają aż dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

W celu otrzymania dodatkowych informacji na temat regeneracji turbo w Sępopolu zapraszamy do skorzystania z zamieszonego na dole strony numeru telefonu, a cennik za wymienione usługi można znaleźć poniżej w tabelce.

Układ turbodoładowania przed demontażem na stole w laboratorium z Sępopola

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sępopolu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sępopolu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sępopolem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sępopola 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sępopol 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sępopolu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sępopol)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.