Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek – 3 warsztatów w 3 miastach – powiat rypiński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Ludzie zamieszkujący powiat rypiński, zainteresowani naprawą turbosprężarek znajdą informację o serwisach naprawy turbosprężarek na naszej stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek. Powiat rypiński umiejscowiony jest w województwie kujawsko-pomorskim. W skład powiatu rypińskiego wchodzą: gminy miejskie, jest to Rypin, gminy wiejskie: Brzuze, Rogowo, Rypin, Skrwilno, Wąpielsk i miasto Rypin. Ludność powiatu rypińskiego to około 44 200 osób, a powierzchnia powiatu rypińskiego wynosi 586 kilometrów kwadratowych.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbin w powiecie rypińskim

Przez powiat rypiński prowadzą następujące drogi: droga wojewódzka numer 560 (BrodnicaRypinSierpcBielsk), droga wojewódzka numer 557 (Rypin → Lipno), droga wojewódzka numer 534 (GrudziądzWąbrzeźnoGolub-Dobrzyń → Rypin), a także droga wojewódzka numer 563 (Rypin → ŻurominMława). Główne zabytki w powiecie rypińskim to: kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Studziennej, Kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa Chrystusa, XV wieczne ruiny zamku, zespoły dworskie z drugiej połowy XIX wieku oraz zespół pałacowo-parkowy w Ugoszczu. Tak więc, jak widać, najwięcej znajduje się tutaj obiektów historycznych i sakralnych. O każdej porze roku spotkać tu można wielu turystów, najwięcej z nich przyjeżdża samochodami osobowymi zasilanymi olejem napędowym. Współczesne diesle to najczęściej auta posiadające turbodoładowanie, które niestety potrafi nie raz niemile nas zaskoczyć. Turbina to dosyć awaryjny element, do najczęstszych usterek turbo należą: wytarte łożysko oporowe, olej w muszli ssącej, nagar na talerzyku, wypiaskowane koło kompresji czy też urwane łopatki.

W powiecie rypińskim natrafimy na liczne serwisy samochodowe, które oferują naprawę, regenerację, czyszczenie, wymianę oraz montaż i demontaż turbin/turbosprężarek. Cennik do wspomnianych usług dla powiatu rypińskiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po czyszczeniu w profesjonalnym serwisie, powiat rypiński

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat rypiński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat rypiński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat rypiński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat rypiński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat rypiński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat rypiński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat rypiński)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat rypiński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat rypiński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-500 Rypin Wójtostwo Józefa Piłsudskiego RYP02ML 53.072491/19.411680 Wyszukaj
87-510 Skrwilno Łąkowa SRL01E 53.021660/19.618879 Wyszukaj
64-980 Kowalki Poniatowskiego POP-TZC1 53.040390/19.388781 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.