Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 62-570 Rychwale • Wyszukaj najlepszy warsztat z Rychwała

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca, gdzie w Rychwale będziesz mógł oddać do regeneracji uszkodzoną turbosprężarkę? W takim razie polecamy w Rychwale skierować się do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w regeneracji turbin. Najczęstsze przyczyny awarii turbo, na które trafiają pracownicy warsztatu to: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, nieregularna wymiana oleju.


Koszty regeneracji turbin w warsztacie w Rychwale

Samo miasto Rychwał położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie konińskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Rychwał. Powierzchnia, jaką zajmuje Rychwał to około 9,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2350 osób. Miasto Rychwał zostało założone w roku 1394, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1413, które niestety utraciło w roku 1870 w związku z reformą administracyjną i na powrót odzyskało je dopiero w roku 1921. Do najcenniejszych zabytków Rychwała zalicza się: kościół wybudowany w roku 1476 pod wezwaniem Trójcy Świętej, cmentarz rzymsko-katolicki z pierwszej połowy XIX wieku, ogród z XVII wieku.

W drodze przez Rychwał można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 443 (Jarocin → Gizałki → Rychwał → Tuliszków) oraz krajowa numer 25 (Bobolice → Biały Bór → CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → StrzelnoŚlesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica).

Koszt nowej turbiny to czasami nawet kilka tysięcy złotych, dlatego też opcja regeneracji turbo za kilkaset złotych brzmi świetnie. Jeszcze jak regeneracja przeprowadzana jest przez specjalistów, przy użyciu specjalistycznych maszyn oraz nowych i oryginalnych części, to brzmi to świetnie. No i tak też właśnie jest w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek w Rychwale, gdzie turbiny po regeneracji odzyskują fabryczne osiągi. Warto też wymienić usługi, jakie obejmuje cena regeneracji, jest to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja, wyważanie oraz roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Rychwał wraz z kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po serwisie w autoryzowanym serwisie w Rychwale

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rychwale

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rychwale 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rychwałem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rychwała 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rychwał 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rychwale 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rychwał)

Opis

Loader

W Rychwale nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Rychwała do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Rychwała turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-570 Rychwał Józefów Kaliska RYC01A 52.067032/18.163740 Wyszukaj
62-570 Rychwał Józefów Plac Wolności POP-RYW1 52.071281/18.167200 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.