Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Rychtalu (kod 63-630)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Szukasz miejsca do regeneracji uszkodzonej turbosprężarki we wsi Rychtal? W takim razie polecamy wybrać się w Rychtalu do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin. Oferta pracowni w Rychtalu jest bardzo atrakcyjna na tle innych firm, ponieważ oferuje ona regenerację na nowych i oryginalnych częściach prosto z fabryki oraz przy użyciu specjalistycznych maszyn do regeneracji turbo, co w takim połączeniu pozwala na odzyskanie przez turbinę fabrycznych osiągów i pełnej sprawności.


Pracownia w Rychtalu a regeneracja uszkodzonych turbosprężarek

Jeśli chodzi o samą wieś Rychtal, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie kępińskim, w gminie Rychtal, której to wieś jest siedzibą. Rychtal dawniej był miastem, który swoją lokację miejską uzyskał w roku 1294, którą utracił w roku 1934. Wieś Rychtal położona jest w odległości około 25 kilometrów od Sycowa, 26 kilometrów od Wołczyna o 15 kilometrów od Namysłowa. Liczba mieszkańców wsi Rychtal to około 1300 osób. Jednym z zabytków wsi Rychtal jest kościół parafialny pod wezwaniem Męczeństwa świętego Jana Chrzciciela.

Przez wieś Rychtal przebiega droga krajowa numer 39 (Łagiewniki → Strzelin → Biedrzychów → Owczary → BrzegNamysłówKępno).

Jak wiadomo turbina to jedna z bardziej awaryjnych części, a główne przyczyny uszkodzeń turbo, z którymi zmachają się mechanicy to: nieregularna wymiana oleju, zanieczyszczenia w układzie olejowym, brak oleju, uszkodzenie ciałem obcym. Natomiast jeśli chodzi o objawy uszkodzenia turbiny, po których można rozpoznać problem z turbiną i udać się do pracowni w Rychtalu, to są to: świst i gwizd spod maski, spadek mocy podczas jazdy, zbyt duży pobór oleju silnikowego. Na szczęście fachowcy pracujący w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Rychtalu potrafią szybko zdiagnozować problem z turbiną przy użyciu odpowiednich maszyn do diagnostyki. Usług świadczone w pracowni w Rychtalu to: demontaż i montaż, czyszczenie, wyważanie i regeneracja. Cennik dla klientów zainteresowanych usługami w pracowni w Rychtalu znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed pakowaniem w pracowni z Rychtalu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rychtalu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rychtalu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rychtalem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rychtalu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rychtal 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rychtalu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rychtal)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Rychtalu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Rychtalu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Rychtalu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
63-630 Rychtal Ogrodowa RCT01G 51.146580/17.850080 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.