Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 62-073) Ruchocicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

We wsi Ruchocice możesz oddać turbinę do regeneracji? Oczywiście w Ruchocicach tylko do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek! Pracownia w Ruchocicach znana jest z najlepszej jakości wykonania usług, co jest związane z posiadaniem wysokiej klasy sprzętów i pracowaniu tylko na nowych oryginalnych częściach, połączenie tych dwóch rzeczy daje najlepszy efekt finalny. Ceny nowych turbin w serwisach i pracowniach są bardzo wysokie, co wynika z tego, że korpus turbiny musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na pracę w ciężkich warunkach. Dlatego też klienci pracowni w Ruchocicach decydują się na opcję regeneracji, która jest o wiele tańsza, a równie skuteczna.


Czy w Ruchocicach możliwa jest regeneracja uszkodzonej turbosprężarki?

Jeśli chodzi o samą wieś Ruchocice, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie grodziskim, w gminie Rakoniewice. Wieś Ruchocice w swoich granicach liczy aktualnie około 800 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Ruchocice należała administracyjnie do granic województwa poznańskiego. Gmina Rakoniewice, w której leży wieś, ma powierzchnię ponad 200 kilometrów kwadratowych i liczy ponad 13 tysięcy mieszkańców.

W drodze przez Ruchocice można skorzystać z drogi krajowej numer 32 (Gubinek → Połupin → Zielona Góra → SulechówWolsztynStęszew).

Dla posiadaczy diesli w Ruchocicach dobrą informacją jest fakt, że w mieście znajduje się pracownia regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny regeneruje się tylko na nowych częściach. Pracownia w Ruchocicach ma bardzo dobre opinie wśród klientów, na co wpływa wysoka jakość usług, profesjonalne podejście do klienta i atrakcyjna cena. Cennik dla klientów pracowni z Ruchocic znajduje się w tabeli poniżej i zawiera szczegółowe ceny za usługi diagnostyki, czyszczenia i regeneracji.


Regeneracja Turbiny Ruchocice
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Ruchocicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Poznańska 31
Kod pocztowy: 62-073 , Ruchocice
Współrzędne GPS:
N 52° 10' 56.593'' E 16° 20' 5.758''

Układ turbodoładowania po wymianie w specjalistycznej pracowni z Rochocic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ruchocicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ruchocicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ruchocicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rochocic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ruchocice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ruchocicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ruchocice)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.