Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 26-230) Radoszyce • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Radoszycach i szukasz miejsca regeneracji turbin? Wybierz w Radoszycach nowoczesną pracownię regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Radoszycach oferuje usługi najwyższej jakości, co jest związane z używaniem specjalistycznych maszyn i pracą tylko i wyłącznie na nowych oryginalnych częściach. Pracownia w Radoszycach zdecydowanie poleca opcję regeneracji, gdyż jest ona o wiele tańsza, a praktycznie niczym nie odbiega od nowej turbiny. Problemy z uszkodzeniem turbiny często wynikają z niewłaściwego użytkowania auta oraz nieregularnej wymiany oleju.


Gdzie w Radoszycach można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Jeśli chodzi o miasto Radoszyce, to jest ono położone w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie koneckim. Wieś Radoszyce jest siedzibą władz gminy miejsko-wiejskiej Radoszyce. Miasto Radoszyce zajmuje powierzchnię około 17 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3260 osób. Miasto Radoszyce zostało założone na początku XIV wieku, prawa miejskie uzyskało w roku 1370, utraciło je w roku 1870 i na powrót odzyskało dopiero w roku 2018. Miasto Radoszyce posiada również wiele pięknych zabytków, takich jak: kościół pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła z pierwszej połowy XVII wieku oraz ruiny starego zamku.

Obok miasta Radoszyce biegnie droga wojewódzka numer 323 (LesznoGóraLubin) oraz droga wojewódzka numer 292 (Nowa SólBytom OdrzańskiGłogów → Nieszczyce → Ścinawa → Lisowice).

Gospodarka Radoszyc opiera się głównie na przemyśle i rolnictwie, ale też dobrze rozwijają się tu usług, a jedną z większych firm w mieście jest pracownia regeneracji turbosprężarek, czym miasto się szczyci. Do usług pracowni w Radoszycach zalicza się: szczegółową diagnostykę, czyszczenie, regulację i regenerację turbin. Cennik dla klientów pracowni z Radoszyc znajduje się w tabeli poniżej i zawiera ceny za poszczególne usługi.

Układ turbodoładowania po wyważaniu u fachowców z Radoszyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Radoszycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Radoszycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Radoszycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Radoszyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Radoszyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Radoszycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Radoszyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Radoszycach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Radoszyc do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Radoszyc turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-230 Radoszyce Hektary Stefana Żeromskiego RAO01G 51.075748/20.252710 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.