Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 42-512 Psary

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Psarach i szukasz miejsca do regeneracji turbiny po awarii? Polecamy wybrać się w Psarach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Klienci pracowni w Psarach najczęściej wybierają właśnie opcję regeneracji, co związane jest z o wiele lepszą ceną za regenerację niż za nową turbinę, której ceny są dosyć wysokie, co wynika z kosztów produkcji nowej turbiny, a zwłaszcza jej korpusu. Do uszkodzenia turbiny najczęściej dochodzi w wyniku niewłaściwego użytkowania auta przez kierowców, z powodu braku oleju silnikowego lub też z powodu zanieczyszczeń w układzie olejowym.


Najlepsze ceny za regenerację turbin w pracowni w Psarach

Sama wieś Psary położona jest w granicach województwa śląskiego, w powiecie będzińskim, w gminie Psary, której to wieś jest siedzibą. Wieś Psary w swoich granicach liczy około 2700 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Psary położona była w granicach województwa katowickiego.

Niedaleko wsi Psary biegnie droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Oferta pracowni regeneracji turbosprężarek w Psarach zawiera również roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów, co jest bardzo dużym plusem. Usługi świadczone przez pracownię w Psarach to między innymi: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbo, a także w razie potrzeby jej demontaż i montaż w cenie regeneracji. Warto też wspomnieć, że pracownia w Psarach do regeneracji używa oryginalnych części najlepszych producentów, co pozwala na przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów. Cennik dla klientów pracowni w Psarach wraz z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Psarach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Psarach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Psarami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Psar 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Psary 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Psarach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Psary)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Psarach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Psar do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Psar turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-512 Psary Zwycięstwa PSA217 50.378422/19.095160 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.