Localizations image

66-340 Przytoczna • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Przytocznej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Gdzie w Przytocznej zregenerujesz turbosprężarkę samochodową? W Przytocznej bez najmniejszego problemu zregenerujesz turbinę samochodową dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Przytoczna to wieś zlokalizowana na terytorium województwa lubuskiego, w powiecie międzyrzeckim, w gminie wiejskiej Przytoczna, dla której omawiana wioska jest siedzibą. Wieś Przytoczna położona jest w dolinie strumienia Dłuska Struga, pomiędzy jeziorami Przytoczno oraz Nadolnym. W Przytocznej mieszka ponad 2300 osób, spośród których zdecydowana większość porusza się samochodami osobowymi z wyposażonymi turbosprężarkami.


Czy w Przytocznej istnieje możliwość regeneracji turbo? 

Przez okolice Przytocznej ciągnie się ważna droga krajowa numer 24 (Pniewy → Gorzyń → Skwierzyna → Przytoczna → Wałdowice). Przez drogi Przytocznej przejeżdża bardzo dużo samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Zdecydowana większość przejeżdżających tutejszymi drogami aut wyposażona jest w turbiny samochodowe, które ułatwiają nam jazdę poprzez zwiększenie mocy oraz zmniejszenie spalania. Ponadto dzięki turbinom nasze samochody nieprzekraczają obecnie obowiązującej normy emisji spalin, co pozwala kierowcom na uniknięcie mandatu. W Przytocznej w razie uszkodzenia turbo można liczyć na pomoc znajdującego się tam serwisu mechanicznego, w którym do każdej naprawionej turbiny udziela się dwunastomiesięcznej gwarancji. Ponadto klienci otrzymują do naprawionej turbiny wydruk protokołu wyważania z wyważarki wysokoobrotowej. Koszt regeneracji turbosprężarki w Przytocznej jest znacznie niższy od ceny nowej turbiny, dlatego właśnie coraz więcej kierowców korzysta z usług zakładu mechanicznego zlokalizowanego w Przytocznej.

Do usług mechaników z Przytocznej należą: regeneracja turbin, remont uszkodzonych elementów turbo, czyszczenie turbiny, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zużytych elementów turbosprężarek, a także montaż i demontaż turbin samochodowych. Cennik za wspomniane usługi we wsi Przytoczna widnieje w poniżej umieszczonej przez nas tabeli.

Układ doładowania przed wysyłką w specjalistycznej pracowni z Przytocznej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Przytocznej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Przytocznej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Przytoczną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Przytocznej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Przytoczna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Przytocznej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Przytoczna)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Przytocznej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Przytocznej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Przytocznej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-340 Przytoczna Dworcowa PTC01A 52.577850/15.677620 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.