Localizations image

Naprawa turbin Pontiac w Dziewierzewie (kod pocztowy 89-240)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Właściciele samochodów użytkowych spod znaku Pontiac nierzadko zauważają usterki z niesprawną turbosprężarką, których ceny są niemałe, niemniej jednak nie ma przeszkód by je wyważać, i dzięki temu zminimalizować koszty serwisowania. Producent Pontiac chętnie instaluje nowoczesne turbosprężarki w większości diesli, co nie jest niczym zaskakującym, gdyż na trudnym polu motoryzacji jest bezkompromisowa batalia między producentami. Powiększenie nasycenia powietrza w motorze dopuszcza skuteczniejsze, i produktywniejsze utlenianie diesla, a zatem otrzymanie dużo większej prężności, bez zmiany struktury tego, co pod maską. Predyspozycje silników samochodów Pontiac uatrakcyjnionych o turbosprężarkę, zauważalnie przyćmiewają możliwości motorów ze starym dieslem, o braku turbin. Serwis turbosprężarki to doskonały sposób, aby dość ekonomicznie przywrócić potencjał turbin dla samochodów osobowych sygnowanych przez Pontiac w Dziewierzewie. Specjalizujący się w marce Pontiac z Dziewierzewa od wielu lat zajmują się autami Pontiac, co jest powodem, że doskonale pomagają z takimi usterkami, a za przykład posłużyć może zepsuta turbosprężarka.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek do samochodów Pontiac w Dziewierzewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki z samochodów Pontiac w Dziewierzewie 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych marki Pontiac w Dziewierzewie 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Pontiac w Dziewierzewie 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w turbo z samochodów Pontiac w Dziewierzewie 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki (robocizna + części) w marce Pontiac w Dziewierzewie 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Pontiac)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Pontiac:

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.