Localizations image

Gdzie w (64-125) Pońcu zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbosprężarek dostępna w mieście Poniec! Wszystko to w Poniecu dostępne w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek. Oferta serwisu w Poniecu zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin, a dzięki pracy na nowych oryginalnych częściach i użyciu specjalistycznych maszyn turbinom przywracane są fabryczne osiągi.


Jak zregenerować turbosprężarkę w mieście Poniec?

Samo miasto Poniec położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie gostyńskim i jest siedziba gminy miejsko-wiejskiej Poniec. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Poniec to około 3,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2800 osób. Miasto Poniec leży w odległości około 9 kilometrów od Rydzyny, 9 kilometrów od Bojanowa i około 20 kilometrów od Gostynia. Początki osadnictwa na terenie Poniec pochodzą z X wieku, samo miasto powstało w roku 1108, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1310.

Do zabytków Poniec zalicza się: zespół kościoła parafialnego pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z pierwszej połowy XV wieku, murowany ratusz z 1842 roku, zespół dawnego szpitala Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia z 1896 roku.

Obok miasta Poniec przebiega droga ekspresowa S5 (Nowe Marzy → Świecie → Bydgoszcz → Białe BłotaSzubinŻninGniezno → Poznań → StęszewKościanŚmigielLesznoRawiczŻmigród → Prusice → Trzebnica → Wrocław).

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy skorzystać z usług serwisu regeneracji turbosprężarek w Poniecu, to warto wiedzieć, że serwis udziela rocznej gwarancji na zregenerowane turbiny bez limitu kilometrów, co jest bardzo cennym plusem firmy. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem również ze względu na najwyższą jakość usług i najlepszą cenę w okolicy. Cennik dla miasta Poniec wraz z kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed montażem w autoryzowanym serwisie w Pońcu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pońcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pońcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pońcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pońca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Poniec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pońcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Poniec)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pońcu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pońca do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pońca turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-125 Poniec Nadolnik Krobska Szosa PNC01N 51.759609/16.815790 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.