Localizations image

Kod 72-010 Police – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Policach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Police są jednym z niewielu miast, które oferuje specjalistyczną naprawę samochodów diesla i turbosprężarek. W Policach istnieje możliwość regeneracji turbosprężarek (regeneracji turbin) dla samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Inne, bardzo często wykonywane usługi w Policach to: wyważanie turbo, czyszczenie turbosprężarki, a także naprawa zmiennej geometrii. Poniżej znajduje się cennik, dla Polic, za naprawę, regenerację oraz czyszczenie turbosprężarek.

Przygotowaliśmy parę porad, zasad, dzięki którym żywotność naszej turbosprężarki znacząco się wydłuży. Jako pierwsze, tuż po uruchomieniu silnika nie powinniśmy używać pedału przyśpieszenia gwałtownie i mocno, należy poczekać do momentu rozgrzania się oleju w silniku. Smarowanie zimnym olejem silnikowym jest utrudnione ze względu na jego gęstość, a skutkiem tego jest brak smarowania wałka wirnika. Jeżeli mamy możliwość nie ruszajmy autem zaraz po uruchomieniu, odczekajmy kilka chwil, niech auto spokojnie popracuje na wolnych obrotach, a ruszając z miejsca nie dodawajmy mocno gazy, dopóki sinik nie osiągnie normalnej temperatury. Wyłączając auto, powinniśmy odczekać około trzydziestu sekund, szczególnie po szybkie, dynamicznej jeździe. Damy wtedy możliwość na schłodzenie się turbosprężarki oraz zmniejszenie jej obrotów. Wyłączenie gorącego silnika powoduje natychmiastowe zatrzymanie dopływu oleju do turbosprężarki, to znaczy, że zostanie ona pozbawiona smarowania i wytworzy szlam na łożyskach, który raczej nie służy jej dobrze.

Jeżeli nie chcemy mieć problemów z żywotnością silnika jak informują warsztaty z Polic, powinniśmy wymieniać olej silnikowy maksymalnie co piętnaście tysięcy kilometrów. Im lepszy olej, tym lepsze smarowanie, a także dłuższa żywotność.


Regeneracja turbo w Policach to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności usługi.

Jeszcze kilka lat temu diesel był mocniejszym oraz wytrzymalszym silnikiem niż benzyna. Turbosprężarki bez elektroniki i bez zmiennej geometrii były praktycznie niezniszczalne. Niestety dzisiejsze turbodoładowane diesle są w dużo większym stopniu podatne na uszkodzenia i bardziej wrażliwe na sam sposób użytkowania. Zdarzały się przypadki wad konstrukcyjnych, które wpływają na awaryjność turbosprężarek. Ale w dalszym ciągu od nas samych, jako użytkowników aut, w największym stopniu zależy trwałość tych urządzeń, dlatego warto o nie dbać, ponieważ koszty związane z jej naprawą nie zawsze ograniczają się wyłącznie do samej regeneracji.

Police to miasto zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, Police są również siedziba powiatu polickiego. Powiedzenia Polic wynosi 37 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to około 33 150 osób. Police zostały założone w roku 1260 i tego samego roku zostały nadane im prawa miejskie.

Zabytki w Policach to między innymi: kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, kaplica przykościelna, kościół świętych Apostołów Piotra i Pawła, ruiny klasztoru augustianów, kamienicy z dziewiętnastego wieku oraz ratusz.

Przez Police nie przebiega żadna droga krajowa, znajduje się tutaj tylko jedna droga wojewódzka - DW numer 114 (Nowe Warpno – Trzebież – Police – Tanowo).


Regeneracja Turbiny Police

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Policach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Grunwaldzka 16
Kod pocztowy: 72-010 Police
Współrzędne GPS:
N 53° 33' 5.94'' E 14° 34' 5.404''

lub

Poczta Polska
Ulica: Piastów 5
Kod pocztowy: 72-010 Police

Układ turbodoładowania po czyszczeniu na stole w pracowni w Policach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Policach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Policach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Policami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Polic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Police 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Policach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Police)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Policach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Polic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Polic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
72-010 Police Stefana Starzyńskiego PLO01A 53.552479/14.568770 Wyszukaj
72-010 Police Grzybowa PLO01N 53.541698/14.559300 Wyszukaj
72-010 Police Józefa Piłsudskiego PLO258 53.543049/14.566490 Wyszukaj
72-010 Police Zygmunta Wróblewskiego PLO02L 53.546131/14.559930 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.