Localizations image

Kod 24-170 Płonki – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Płonkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek we wsi Płonki? Skieruj się w Płonkach do nowoczesnego autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Każdy świadomy kierowca auta z silnikiem diesla w Płonkach wie, jak ważną częścią w funkcjonowaniu tego typu auta jest turbina, dlatego też warto dbać o takie aspekty jak: regularna wymiana oleju i sprawdzanie jego poziomu, niegaszenie auta zaraz po zatrzymaniu, w celu pozwolenia turbinie spokojnie zakończyć pracę. Ceny regeneracji turbosprężarek w warsztacie w Płonkach są o wiele atrakcyjniejsze i niższe niż zakup nowej części w sklepie, co jest spowodowane wymogiem produkcji turbin z wysokiej jakości drogich materiałów, dlatego też cena jest o wiele wyższa.


Jak przebiega proces regeneracji turbosprężarek w warsztacie w Płonkach?

Sama wieś Płonki położona jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie puławskim, w gminie Kurów, nad rzeką Kurówką. Wieś Płonki stanowi sołectwo gminy Kurów, a liczba mieszkańców wsi Płonki to około 800 osób. Pierwsze informacje na temat wsi Płonki pochodzą z 1418 roku, a w roku 1915 w okolicach wsi toczyły się walki niemiecko-rosyjskie.

Niedaleko wsi Płonki biegnie droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławy → Piaski → Chełm → Dorohusk).

Jeśli mieszkasz w Płonkach i masz turbinę do regeneracji, to oddaj ją oczywiście do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, który oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin. Każda turbina po regeneracji w warsztacie w Płonkach otrzymuje roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik dla klientów z Płonek z cenami za usługi został zamieszczony w tabeli poniżej.

Regeneracja Turbiny Płonki
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Płonkach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Lubelska 8
Kod pocztowy: 24-170 Kurów
Współrzędne GPS:
N 51° 23' 20.065'' E 22° 11' 23.373''

Układ doładowania po wymianie w profesjonalnym serwisie z Płonek

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Płonkach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Płonkach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Płonkami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Płonek 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Płonki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Płonkach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Płonki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.