Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Pilchowicami (kod pocztowy 44-145) i w Pilchowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Szukasz w Pilchowicach odpowiedniego miejsca do regeneracji turbosprężarki w dobrej cenie? W takim razie polecamy skierować się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, która oferuje regenerację na wysokim poziomie, w niskiej cenie oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Problem z uszkodzoną turbiną dotyka przynajmniej co 5 posiadacza diesla, a że coraz więcej osób decyduje się na zakup auta z tymże silnikiem, to w mieście/wsi powinien być zlokalizowany odpowiedni serwis czy też pracownia, gdzie taką o to turbinę będzie można zregenerować w dobrej cenie. Pracownia w Pilchowicach do procesu regeneracji używa tylko nowoczesnych technologi i sprawdzonych oryginalnych części prosto od producenta, co skutkuje odzyskaniem przez turbinę fabrycznych osiągów.


Gdzie w Pilchowicach można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o same Pilchowice, to są one położone w województwie śląskim, w powiecie gliwickim, w gminie Pilchowice, której to są siedzibą. Pilchowice historycznie położone były na Górnym Śląsku, powstały w wieku XIV i były początkowo wsią rycerską. Aktualnie liczba mieszkańców Pilchowic to około 2900 osób.

Przez Pilchowice przebiega droga wojewódzka numer 921 (Zabrze → Knurów → Rudy), a obok biegnie droga krajowa numer 78 (Chałupki → Wodzisław Śląski → Rybnik → Gliwice → Tarnowskie GóryŚwierklaniecSiewierzZawiercieSzczekociny → Nagłowice → JędrzejówChmielnik).

Jeśli chodzi o charakterystycznie objawy uszkodzenia turbiny, to można tu wymienić: spadek mocy, szarpanie podczas ruszania, biały lub też szary dym z rury, zwiększenie spalania auta. Jeśli auta daje, któryś z wymienionych znaków to warto wybrać się w Pilchowicach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, aby skonsultować to ze specjalistami od turbin i turbosprężarek. Oferta serwisu w Pilchowicach, z którą warto się zapoznać to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja, a na życzenie klienta również demontaż i montaż turbo. Warto też wiedzieć, że serwisu w Pilchowicach na każdą zregenerowaną turbinę udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Cennik dla Pilchowic wraz z szacowanymi kosztami za naprawę turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po przywróceniu sprawności w warsztacie z Pilchowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pilchowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pilchowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pilchowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pilchowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pilchowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pilchowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pilchowice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pilchowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pilchowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pilchowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
44-145 Pilchowice Spółdzielcza PCH01N 50.214989/18.559120 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.