Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 59-930) Pieńsk • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Regeneracja turbosprężarek dostępna od ręki w mieście Pieńsk, a wszystko to dzięki specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Pieńsku do regeneracji, czyszczenia i wyważania turbin używa specjalistycznych maszyn, dzięki którym turbinom przywracane są fabryczne osiągi. Pracownia w Pieńsku powstała ze względu na coraz większą liczbę aut z silnikami diesla w mieście, a więc i coraz większą liczbę turbin do regeneracji.


Gdzie zregenerować uszkodzoną turbinę w Pieńsku?

Miasto Pieńsk położone jest w graniach województwa dolnośląskiego, w powiecie zgorzeleckim, nad Nysą Łużycką, przy granicy z Niemcami i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pieńsk. Najstarsze informacje o Pieńsku pochodzą z roku 965, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało dopiero po wojnie w roku 1962. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Pieńsk to około 9,9 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5930 osób.

Przez miasto Pieńsk można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 351 (Jagodzin → Zgorzelec) oraz droga wojewódzka numer 353 (Pieńsk → Strzelno).

Najcenniejsze zabytki w mieście Pieńsk to: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Franciszka z Asyżu w stylu neogotyckim z XIX wieku, zespół huty szkła „Lucyna” z pierwszej połowy XX wieku,domy mieszkalne z XIX i XX wieku. Gospodarka miasta Pieńsk opiera się głównie na przemyśle szklarskim, główny zakład to huta szkła „Łużyce” i fabryka form szklarskich „UniMould”. Nie można również zapomnieć o specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Pieńsku, gdzie wszyscy posiadacze diesli z miasta i okolic regenerują turbiny, ze względu na to, że pracownia oferuje atrakcyjną cenę, która jest o wiele niższa zakup nowej części. Cennik zawierający ceny za usługę regeneracji i wyważania turbin znajduje się w tabeli poniżej i został stworzony specjalnie dla miasta Pieńsk.

Układ doładowania po wizycie w ASO w nowoczesnej pracowni z Pieńska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pieńsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pieńsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pieńskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pieńska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pieńsk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pieńsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pieńsk)

Opis

Loader

W Pieńsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pieńska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pieńska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-930 Pieńsk Henryka Dąbrowskiego PES01A 51.246960/15.041440 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.