Localizations image

Gdzie w (73-260) Pełczycach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Szukasz miejsca, gdzie można zregenerować turbosprężarkę w Pełczycach? Nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek poleca skierować się w Pełczycach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, ze względu na najlepsze opinie i najnowocześniejszy sprzęt do regeneracji turbo. Miejsca takie jak te są coraz bardziej potrzebne, ponieważ coraz częściej dochodzi do uszkodzeń turbo i często jest to związane z niewiedzą kierowców.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbiny w Pełczycach

Samo miasto Pełczyce położone jest w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie choszczeńskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pełczyce. Powierzchnia, jaką zajmują Pełczyce to około 13 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2620 osób. Pełczyce znajdują się w odległości około 20 kilometrów od Choszczna. Miasto Pełczyce zostało założone w XIII wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1290, a obecna nazwa miasta została zatwierdzona administracyjnie 12 listopada 1946 roku. Najcenniejsze zabytki Pełczyc to: zespół klasztorny z kościołem pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z drugiej połowy XIII wieku, klasztorem i folwarkiem ze spichlerzem i stajnią, ratusz z lat dwudziestych XX wieku, szkoła z 1850 roku.

Jadąc przez Pełczyce, można skorzystać z drogi wojewódzkiej numer 151 (ŚwidwinŁobezWęgorzynoReczBarlinek → Gorzów Wielkopolski).

Miasto Pełczyce słynie głównie z rolnictwa i turystyki, ale dobrze rozwija się tu także dział handlu i usług. Jedną z firm usługowych na terenie Pełczyc jest specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje usługi takie jak: szczegółowa diagnostyka, demontaż, czyszczenie, wyważanie, regeneracja, montaż turbo. Prócz tego klienci pracowni w Pełczycach mogą liczyć na dwunastomiesięczną gwarancję na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Pełczyce wraz z kosztami za usługę naprawy i regeneracji turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed pakowaniem w specjalistycznej pracowni w Pełczycach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pełczycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pełczycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pełczycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pełczyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pełczyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pełczycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pełczyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pełczycach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pełczyc do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pełczyc turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
73-260 Pełczyce Starogrodzka PEC01A 53.044529/15.302320 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.