Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (37-630) Oleszycach • 0 warsztatów z Oleszyc

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Oleszyce? Wybierz się w Oleszycach do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Awaria turbiny to coraz częstszy problem, który dopada posiadaczy diesla, dlatego też w Oleszycach powstało miejsce, które regeneruje turbiny po awarii w szybkim czasie. Oferta serwisu w Oleszycach opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji i wyważaniu turbin, a dodatkowo firma na zregenerowaną turbinę udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Oleszycach

Samo miasto Oleszyce położone jest w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie lubaczowskim, nad rzeką Przerwą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Oleszyce. Powierzchnia Oleszyc to około 5 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Miasto Oleszyce zostało założone w XV wieku i było własnością Kormanickich, w roku 1576 uzyskało prawa miejskie, które zostały potwierdzone dwa lata później przez króla Stefana Batorego, prawa miejskie miasto utraciło niestety w roku 1896 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1989.

Do zabytków Oleszyc zalicza się przede wszystkim: pozostałości zespołu pałacowego Sieniawskich z XVI wieku, czworoboczny ratusz z dziedzińcem z drugiej połowy XVII wieku, kościół parafialny pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w stylu renesansowym z XVI wieku, murowaną cerkiew greckokatolicką pod wezwaniem świętego Onufrego z 1809 roku.

Przez miasto Oleszyce przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 865 (Jarosław → Oleszyce → Cieszanów → Bełżec), wojewódzka numer 867 (Sieniawa → Oleszyce → Lubaczów → Werchrata → Hrebenne).

Jeśli szukasz w Oleszycach, odpowiedniego miejsca do regeneracji turbin, to wybierz w Oleszycach autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek. Cennik dla miasta Oleszyce, wraz z szacowanymi kosztami za regenerację turbin znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed montażem na stole w pracowni w Oleszycach Zregenerowana turbina samochodowa otrzymana od klienta z Oleszyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Oleszycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Oleszycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Oleszycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Oleszyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Oleszyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Oleszycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Oleszyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.