Localizations image

82-230 Nowy Staw • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Nowego Stawu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Regeneracja turbin w mieście Nowy Staw dostępna od ręki i w najlepszej cenie w okolicy! Wszystko to w Nowym Stawie w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny są poddawane szczegółowej diagnostyce, a następnie przy użyciu specjalistycznych maszyn czyszczeniu lub regeneracji. Klienci w Nowym Stawie coraz częściej wybierają opcję regeneracji turbin, gdyż zakup nowej turbiny i wymiana jej to bardzo wysoki koszt, a dzięki nowoczesnym technologią regeneracji, regenerowane turbiny niczym nie odbiegają od tych nowych.


Gdzie oddać do regeneracji, uszkodzoną turbinę w Nowym Stawie?

Samo miasto Nowy Staw położone jest w granicach województwa pomorskiego, w powiecie malborskim, na Żuławach Wiślanych, nad rzeką Świętą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowy Staw. Aktualnie miasto Nowy staw liczy około 4300 mieszkańców, natomiast powierzchnia miasta to około 4,7 kilometra kwadratowego. Miasto Nowy Staw powstało na początki wieku XIV, natomiast prawa miejskie uzyskało w roku 1343.

Obok miasta Nowy Staw przebiega droga krajowa numer 55 (Nowy Dwór GdańskiMalborkKwidzynGrudziądz → Stolno).

Najciekawsze i najpiękniejsze zabytki Nowego Stawu to: kolegiata świętego Mateusza z 1400 roku, dawny kościół ewangelicki w stylu neogotyckim z XIX wieku, zabytkowe zakłady przemysłowe z drugiej połowy XIX wieku, dom przy ulicy Mickiewicza z XIX wieku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Nowy Staw, to jest to głównie ośrodek rolniczy, ale nie można zapominać także o usługach, w których w mieście króluje pracownia regeneracji turbosprężarek, która słynie z profesjonalnego podejścia do klienta, wysokiej jakości usług i niskich cen. Warto też wspomnieć, że pracownia regeneruje turbiny każdego typu, na co pozwalają specjalistyczne maszyny, a co zwiększa ruch w pracowni, gdyż okoliczni posiadacze turbin kierują się właśnie tutaj. Cennik dla miasta Nowy Staw wraz z cenami za usługi regeneracji i czyszczenia turbin znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po wizycie w ASO w pracowni z Nowego Stawu Zregenerowany mechanizm turbo z Nowego Stawu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowym Stawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowym Stawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nowym Stawem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowego Stawu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowy Staw 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowym Stawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowy Staw)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nowym Stawie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowego Stawu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowego Stawu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
82-230 Nowy Staw Sportowa NOS01N 54.135368/19.015100 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.