Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek – 3 warsztatów w 2 miastach – powiat nowomiejski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Serwis turbiny? Najczęstsze uszkodzenia turbosprężarki to: zużycie eksploatacyjne, zatkana odma lub separator , brak smarowania. Cena turbiny zależy od tego w jakim stopniu nasza turbosprężarka jest uszkodzona. Kto jest z powiatu nowomiejskiego a boryka się z uszkodzoną turbosprężarką? Strona Regeneracja Turbosprężarek powstała z myślą o mieszkańcach powiatu nowomiejskiego. Powiat nowomiejski powstał w 1999 roku. Powiat nowomiejski zamieszkuje około 44 150 osób, a powierzchnia powiatu wynosi 649 kilometrów kwadratowych. Powiat umiejscowiony jest w województwie warmińsko-mazurskim a siedzibą jego jest Nowe Miasto Lubawskie.


Warsztat w powiecie nowomiejskim i regeneracja turbin po awarii

Drogi prowadzące do powiatu nowomiejskiego to:droga krajowa numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda), droga wojewódzka numer 538 (Radzyń ChełmińskiŁasinNowe Miasto Lubawskie → Uzdowo → Rozdroże), droga wojewódzka numer 541 (LubawaLidzbarkŻurominBieżuńSierpc → Tłuchowo → Dobrzyń nad Wisłą) jak i linie kolejowe.

Zabytki jakie znajdują się w powiecie to: Bazylika w Nowym Mieście Lubawskim, figura Matki Bożej Łąkowskiej, gotycki nagrobek Kunona von Liebensteina, kaplica Działyńskich, ruiny sanktuarium maryjnego i klasztoru reformatów, kaplica Działyńskich, barokowe oraz renesansowe ołtarze, ruiny zamku w Bratanie, a także zespoły dworskie i kościoły. Do zabytków powiatu możemy zaliczyć 2 gotyckie bramy z XIV wieku. Brama Lubawska i Brodnicka. Jednym z zabytków jest też gotycki trójnawowy kościół parafialny z XIV-XV wieku. W powiecie zachowały się fragmenty murów obronnych. które w XVII uległy zniszczeniu. Jednym z najstarszych zabytków w powiecie nowowiejskim jest Kościół p.p św. Mikołaja jest. Wybudowany został w 1721 roku, a w 2009 został poddany generalnemu remontowi i stał się ozdobą. W powiecie nowomiejskim znajdziemy też warsztaty samochodowe które zajmują się regeneracją, naprawą turbosprężarek. Cennik do usług dla powiatu nowomiejskiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po czyszczeniu u fachowców, powiat nowomiejski Zregenerowany układ turbo z powiatu nowomiejskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat nowomiejski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat nowomiejski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat nowomiejski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat nowomiejski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat nowomiejski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat nowomiejski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat nowomiejski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat nowomiejski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat nowomiejski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
13-340 Biskupiec Lipowa BIK01A 53.501499/19.351681 Wyszukaj
13-300 Nowe Miasto Lubawskie Łąki Miejskie Grunwaldzka NML01A 53.431099/19.589300 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.