Localizations image

Gdzie w (37-310) Nowej Sarzynie zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy wiesz, że w mieście Nowa Sarzyna zregenerujesz swoją turbinę szybko i tanio? Wszystko to tylko w nowoczesnym warsztacie regeneracji turbosprężarek w mieście! Do warsztatu w Nowej Sarzynie coraz częściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego, zanieczyszczeń w oleju, słabej jakoś oleju czy też z powodu niewłaściwego użytkowania auta. Mimo to nie ma się o co martwić, wszystkie usterki zregenerujesz w warsztacie i odzyskasz turbinę prawie jak nową.


W Nowej Sarzynie można oddać turbinę do regeneracji

Samo miasto Nowa Sarzyna położone jest w województwie podkarpackim, w powiecie leżajskim, nad Trzebośnicą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowa Sarzyna. Miasto powstało w XIV wieku na gruntach wsi Sarzyna. Wiek XVI i XVII to czas najazdu Tatarów na tereny Nowej Sarzyny i okolic. Miasto nowa Sarzyna prawa miejskie uzyskało w roku 1973, a w 1937 roku rozpoczęto budowę zakładów chemicznych. Tereny miasta Nowa Sarzyna to około 9 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.

Przez Nową Sarzynę przebiega droga krajowa numer 77 (Lipnik → SandomierzStalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → JarosławRadymnoPrzemyśl).

Zabytki miasta Nowa Sarzyna to przede wszystkim: kapliczka Matki Boskiej, kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski z 1973 roku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Nowa Sarzyna, to opiera się ona głównie na Zakładach Chemicznych „Organika-Sarzyna” S.A., które produkują środki ochrony roślin. Miasto Nowa Sarzyna słynie również z wikliniarstwa, ale na wyróżnienie zasługuje też warsztat regeneracji turbosprężarek w mieście, który oferuje usługę regeneracji turbo przy użyciu nowoczesnych i specjalistycznych technologii, które nadają uszkodzonej turbinie fabryczne osiągi. Opcja regeneracji pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zakup nowej turbiny to wysoki koszt, a warsztat w Nowej Sarzynie oferuje dodatkowo atrakcyjne ceny za usługę regeneracji. Cennik stworzony dla Nowej Sarzyny znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed wysyłką w autoryzowanej pracowni z Nowej Sarzyny Turbosprężarka samochodowa z Nowej Sarzyny po wizycie w ASO

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowej Sarzynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowej Sarzynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nową Sarzyną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowej Sarzyny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowa Sarzyna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowej Sarzynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowa Sarzyna)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nowej Sarzynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowej Sarzyny do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowej Sarzyny turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-310 Nowa Sarzyna Osiedle Awaryjne Marii Konopnickiej NSZ01G 50.318321/22.340879 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.