Localizations image

Gdzie w (58-230) Niemczy zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Niemczy i potrzebujesz szybko zregenerować turbinę w dobrej cenie? Takie wymagania spełnia w Niemczy specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Niemczy powstała ze względu na zwiększającą się z roku na rok liczbę diesli w mieście, co wynika z faktu, że auta te są wybierane ze względu na ich moc, a jednocześnie ekonomiczność. Posiadacze uszkodzonych turbin w Niemczy wybierają właśnie tę pracownię ze względu na doskonałą cenę za regenerację i najwyższą jakość usług.


Nowa turbina, czy regeneracja w pracowni w Niemczy?

Samo miasto Niemcza położone jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie dzierżoniowskim, nad rzeką Ślęzą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Niemcza. Powierzchnia, jaką zajmuje Niemcza to około 19,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Odkrycia archeologiczne świadczą o tym, że pierwsza osada znajdowała się tu już w wieku IX, Niemcza zasłynęła w roku 1017 podczas zwycięskiej bitwy przeciwko cesarzowi Niemiec Henrykowi II, w roku 1282 miasto otrzymuje prawa miejskie z rąk księcia wrocławskiego Henryka IV Probusa. Do zabytków Niemczy zalicza się przede wszystkim: zamek wybudowany w okresie wieku XVI w stylu gotycko-renesansowym, pałac w Piotrkówku, kościół ewangelicki pod wezwaniem świętego Jerzego, mury obronne z XV wieku, ratusz w stylu neoromańskim z 1852 roku, kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z 1865 roku, kościół pod wezwaniem świętego Wojciecha.

Przez Niemczę przebiega droga krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszków Ostrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisk).

Jeśli chodzi o gospodarkę Niemczy, to jest ona związana głównie z turystyką i przemysłem maszynowym i drzewnym. Jeśli nadal się zastanawiasz, czy oddać swoją turbinę do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, to dodamy, że udziela ona rocznej gwarancji na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Niemcza wraz z szacowanymi kosztami za naprawy i regenerację turbosprężarek znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po serwisie u fachowców z Niemczy Profesjonalnie zregenerowana turbina z Niemczy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Niemczy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Niemczy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Niemczą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Niemczy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Niemcza 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Niemczy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Niemcza)

Opis

Loader

W Niemczy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Niemczy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Niemczy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
58-230 Niemcza Jasin Azaliowa NCZ01G 50.709320/16.830690 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.