Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 97-340) Niechcicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca do regeneracji turbosprężarek w Niechcicach? W takim razie skieruj się w Niechcicach do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin i innych podzespołów do diesla. Na drogach całej Polski pojawia się coraz więcej aut z silnikami diesla, a co za tym idzie, nie brakuje turbin do regeneracji lub wymiany. Opcja regeneracji turbo jest aktualnie o wiele częściej wybierana w porównaniu do opcji wymiany turbiny na nową. Wynika to przede wszystkim z wysokiej ceny zakupu nowej turbiny, co związane jest z wysokimi kosztami produkcji turbo z wysokiej jakości materiałów. Natomiast sam proces regeneracji polega między innymi na wymianie niezbędnych uszkodzonych części, pomijając w tym korpus, co pozwala na zdecydowane obniżenie kosztów.


Regeneracja i naprawa uszkodzonych turbosprężarek w serwisie w Niechcicach

Jeśli chodzi o samą wieś Niechcice, to jest ona położona w granicach województwa łódzkiego, w powiecie piotrkowskim, w gminie Rozprza. Pierwsze wzmianki na temat wsi Niechcice pochodzą z roku 1407. Jednym z zabytków wsi Niechcice jest park pałacowy wybudowany w XVIII wieku.

Przez wieś Niechcice przebiega jedna z dróg krajowych, a mianowicie droga krajowa numer 91 (Gdańsk → Pruszcz GdańskiRusocinTczewGniewWarlubieŚwiecieChełmno → Toruń → Piotrków Trybunalski → KamieńskRadomsko → Kłomnice → Częstochowa).

Główne przyczyny uszkodzeń turbiny, które powodują potrzebę wizyty w specjalistycznej pracowni to: brak oleju, zanieczyszczenia w układzie olejowym, olej słabej jakości, brak smarowania. Na szczęście dzięki nowoczesnym technologią regeneracji w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek fachowcy radzą sobie z każdą przyczyną uszkodzenia turbiny. Oferta, jaką proponuje autoryzowany serwisu regeneracji turbosprężarek w Niechcicach to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja, a także demontaż i montaż turbo. Cennik dla klientów zainteresowanym skorzystaniem z usług naprawy turbiny w serwisie w Niechcicach znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po przygotowaniu u fachowców w Niechcicach Naprawione i wyczyszczone turbo przesłane przez klienta z Niechcic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Niechcicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Niechcicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Niechcicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Niechcic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Niechcice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Niechcicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Niechcice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Niechcicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Niechcic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Niechcic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
97-340 Niechcice Częstochowska NCC01N 51.269310/19.585480 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.