Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Moszycami (kod pocztowy 56-416) i w Moszycach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

W drodze przez Moszyce twoja turbina w dieslu uległa awarii i wymaga regeneracji? Niezwłocznie skieruj się w Moszycach do autoryzowanego serwisu zajmującego się naprawą i regeneracją turbosprężarek oraz innych podzespołów do diesli. Problem z uszkodzoną turbosprężarką najczęściej wynika z niewłaściwego użytkowania auta, nieregularnej wymiany oleju, jego braku czy też słabej jakości. Oznaki, jakie daje auto, że z turbiną jest coś nie tak to: nagły spadek mocy podczas jazdy, zwiększone zużycie oleju i zwiększone spalanie, szarpanie auta podczas jazdy. Te sygnały powinny od razu skierować posiadacza diesla do specjalistycznego serwisu, tak aby zapobiec większym uszkodzeniom turbiny.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbosprężarek w serwisie w Moszycach

Jeśli chodzi o samą wieś Moszyce, to jest ona położona w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie oleśnickim, w gminie Twardogóra. Liczba mieszkańców wsi Moszyce to około 520 osób. W okresie lat 1975-1998 Moszyce należały do województwa wrocławskiego. Wieś Moszyce posiada bogatką historię oraz wiele wspaniałych zabytków.

W pobliżu Moszyc przebiega droga wojewódzka numer 448 (MiliczTwardogóraSyców).

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy regeneracja jest równie skuteczna co wymiana turbiny na nową. Regeneracja turbosprężarek na obecny moment przebiega przy użyciu specjalistycznych maszyn, co pozwala na przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów, a co za tym idzie turbina po regeneracji nie pod względem osiągów i parametrów niczym nie odbiera od turbiny nowej. Głowna różnica między turbiną nową a regenerowaną to koszta, jakie ponosi klient. Autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek w Moszycach oferuje diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbiny, a dodatkowo na każdą zregenerowaną turbinę udzielana jest roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów serwisu w Moszycach wraz z kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po wymianie na stole w laboratorium z Moszyc Zregenerowane i wyczyszczone urządzenia turbo z Moszyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Moszycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Moszycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Moszycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Moszyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Moszyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Moszycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Moszyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Moszycach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Moszyc do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Moszyc turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
56-416 Moszyce Moszyce 55A TWG01N 51.370110/17.477970 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.