Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (32-084) Mnikowie • 1 warsztatów z Mnikowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Posiadasz uszkodzoną turbosprężarkę, która wymaga regeneracji lub też wymiany i mieszkasz w Mnikowie? W takim razie polecamy zdecydować się na regenerację turbiny w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek w Mnikowie, gdzie regeneracja i naprawa turbiny odbywa się przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych częściach, co pozwala na przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów. Opcja regeneracji turbo jest o wiele częściej wybierana niż zakup nowej części, co wynika z dużej rozbieżności w kosztach, ponieważ turbina regenerowana to koszt w granicach 500-600 złotych, natomiast zakup nowej części to około kilka tysięcy.


W Mnikowie można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarki

Jeśli chodzi o samą wieś Mników, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki, w Dolinie Mnikowskiej. Pierwsze wzmianki na temat Mnikowa pochodzą z roku 1384. Obecnie liczba mieszkańców wsi Mników to około 1215 osób, a w skład wsi wchodzą: Bory, Dziady, Gaik, Górka, Piła, Skałki, Skały, Zarymnie i przysiółek Baczyn. Do zabytków wsi Mników, które warto zobaczyć, zalicza się: zespół dworski, będący zabytkiem województwa małopolskiego, pozostałości grodziska „Góra Zamkowa”.

Przez samą wieś Mników nie przebiega żadna większa droga, ale niedaleko wsi biegnie autostrada A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → Jaworzno → ChrzanówTrzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa).

Na drogach miast i wsi pojawia się coraz więcej diesli, dlatego też na terenie całej Polski powstaje coraz więcej warsztatów i serwisów zajmujących się regeneracją turbin. Autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek w Mnikowie oferuje pełną regeneracją turbiny przy użyciu wyłącznie oryginalnych części, a dodatkowo oferuje na każdą zregenerowaną turbinę roczną gwarancję bez limitu kilometrów, co jest bardzo dużym plusem firmy. Diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja to podstawa działań serwisu, które prowadzą do odzyskania fabrycznych osiągów przez turbinę. Cennik dla wsi Mników wraz z kosztami za usługę naprawy i regeneracji turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed montażem w warsztacie w Mnikowie Zregenerowane urządzenie turbo z Mnikowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mnikowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mnikowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mnikowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mnikowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mników 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mnikowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mników)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Mnikowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mnikowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mnikowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-084 Mników Mników 249 MNI01G 50.060059/19.721411 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.