Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 14-420) Młynary • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Młynarach bez najmniejszego problemu zregenerujesz zepsutą turbosprężarkę samochodową za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Wystarczy na stronie wybrać interesującą Cię lokalizację, a witryna sama wskaże Ci dokładny adres warsztatu regenerującego turbo. Czym właściwie jest turbosprężarka samochodowa? Tak więc turbosprężarka to urządzenie składające się z dwóch części: turbiny i sprężarki, zwiększające moc silnika przez wtłoczenie dodatkowego powietrza do komory spalania. A teraz kilka słów o samym mieście Młynary oraz warsztacie się tam znajdującym. Młynary to miasto zlokalizowane w obrębie województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie elbląskim. W latach 1975-1998 Młynary należały do województwa elbląskiego. W Młynarach mieszka 1792 osoby a powierzchnia tego miasta wynosi 2,76 kilometrów kwadratowych.


Serwis w Młynarach a regeneracja turbin po awarii

W Młynarach podziwiać można następujące miejsca: gotycki kościół św. Piotra Apostoła z 1327 roku, odbudowany w 1554 roku, kościół, pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z 1857 roku, ruiny dawnego młyna wodnego, kaplica cmentarna, dawna gospoda "Warmianka" oraz zabytkowy budynek poczty. Przez teren miasta Młynary biegnie droga wojewódzka numer 509 (Elbląg → Młynary → Drwęczno). W razie awarii turbiny samochodowej nie należy panikować tylko skorzystać z porady znajdującego się w pobliżu warsztatu mechanicznego. Serwis samochodowy w Młynarach w mig dokona czyszczenia, wymiany zużytych elementów turbo oraz regeneracji całego mechanizmu turbosprężarki. Mechanicy z Młynar posiadając nowej generacji maszyny, to jest wyważarki oraz myjki firmy Schenck w pełni przywracają fabryczne osiągi turbosprężarkom. Dużym atutem firmy z Młynar jest możliwość przesyłania im uszkodzonych turbin za pomocą kuriera, gdyż mechanicy współpracują z firmą kurierską DPD.

Cennik za usługi takie: czyszczenie, naprawa, remont, wyważanie oraz regeneracja turbosprężarek samochodowych w Młynarach znaleźć można w poniżej zamieszczonej tabeli.

Układ turbodoładowania po przywróceniu sprawności w autoryzowanym serwisie z Młynar Zregenerowana na odpowiednich maszynach turbina z Młynar

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Młynarach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Młynarach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Młynarami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Młynar 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Młynary 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Młynarach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Młynary)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Młynarach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Młynar do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Młynar turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-420 Młynary Rynek MLY01G 54.187180/19.721600 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.