Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - mławski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Jeśli przejeżdżasz przez powiat mławski i zepsuje się turbina, to rodzi się pytanie, gdzie w powiecie mławskim zregenerujesz swoje turbo? Serwis Regeneracja Turbosprężarek Ci z pewnością odpowie na to pytanie. Powiat mławski znajduje się w województwie mazowieckim, swoją siedzibę posiada w mieście Mława. Graniczy on z powiatami: przasnyskim, ciechanowskim, płońskim, żuromińskim, działdowskim i nidzickim.

W powiecie mławskim wyszczególnia się dziewięć gmin wiejskich: Dzierzgowo, Lipowiec Kościelny, Radzanów, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna oraz Wiśniewo. Do powiatu mławskiego dotrzemy: drogą krajową numer 7 (Żukowo → Gdańsk → Elbląg → Ostróda → Olsztynek → Mława → Płońsk → Warszawa → Janki → Radom → Skarżysko-Kamienna → Jędrzejów → Kraków → Rabka → Chyżne), droga wojewódzka numer 616 (Rembielin → Ciechanów), drogą wojewódzką numer 544 (Brodnica → Lidzbark → Działdowo → Mława → Przasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka), drogą wojewódzką numer 563 (Rypin → Żuromin → Mława), drogą wojewódzką numer 544 (Brodnica → Lidzbark → Działdowo → Mława → Przasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka) oraz drogą wojewódzką numer 615 (Mława → Ciechanów). Docierające tu samochody zarówno osobowe, jak i ciężarowe zmagają się z wieloma problemami technicznymi, głównie dotyczącymi turbosprężarek. Powodem do niepokoju w sprawie turbo jest między innymi sytuacja, kiedy turbina zaczyna pracować znacznie głośniej, niż do tej pory pracowała. Przyczyną głośnego gwizdu, przypominającego odgłos metalicznego tarcia może być: uszkodzenie łopatek w wyniku przedostatnia się do sprężarki ciał obcych (na przykład fragmentów filtra powietrza), zużyte łożysko oporowe, brak odpowiedniego smarowania, pęknięta obudowa turbiny, jak również nieszczelność układu dolotowego. Wtedy konieczne jest udanie się do wyspecjalizowanego w naprawie turbosprężarek mechanika. Na szczęścicie w powiecie mławskim, specjalistów od turbosprężarek nie brakuje.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany naprawą, regeneracją lub remontem turbo/turbiny w powiecie mławskim, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat mławski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat mławski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat mławski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat mławski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat mławski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat mławski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat mławski)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.