Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 55-095 Mirków

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca w Mirkowie do regeneracji lub wymiany uszkodzonej turbosprężarki z twojego diesla? Polecamy skierować się w Mirkowie do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie fachowcy regenerują turbosprężarki przy użyciu specjalistycznych maszyn i najlepszych nowych i oryginalnych części, które zapewniają najwyższą jakość regeneracji turbosprężarek.


Nowa turbina czy regeneracja w serwisie w Mirkowie?

Jeśli chodzi o wieś Mirków, to położona jest ona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Długołęka. W latach 1945-1951 wieś Mirów położona była w granicach gminy Zakrzów w powiecie oleśnickim, a w latach 1975-1998 leżała w województwie wrocławskim. Na przestrzeni wieków, począwszy od roku 1295, nazwa wsi zmieniała się wielokrotnie. Wieś Mirków posiada bogatą historię i piękne zabytki.

W drodze przez wieś Mirków można skorzystać z drogi krajowej numer 98 (Magnice → Bielany Wrocławskie → Wrocław → Długołęka).

Problem uszkodzonej turbosprężarki dotyka coraz większą liczbę posiadaczy diesli, co niestety bardzo często wynika z niewłaściwego użytkowania auta przez kierowców. Dodatkowo posiadając diesla, warto pamiętać o regularnej wymianie oleju, jego dobrej jakości, gdyż często brak oleju i brak smarowania powodują zatarcia i uszkodzenia turbiny, która nadaje się wtedy już tylko do regeneracji lub wymiany. Ceny nowych turbin są bardzo wysokie, co wynika głównie z potrzeby produkcji ich z wysokiej jakości materiałów, które muszą być przygotowane na najcięższe warunki. Serwis w Mirkowie swoim klientom oferuje usługi takie jak: demontaż i montaż turbiny, diagnostyka, czyszczenie, regeneracja. Cennik dla klientów serwisu w Mirkowie wraz z kosztami za regenerację i naprawę turbin znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po serwisie w autoryzowanej pracowni z Mirkowa Naprawiona w pełni turbina otrzymana z Mirkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mirkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mirkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mirkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mirkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mirków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mirkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mirków)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Mirkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mirkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mirkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
55-095 Mirków Miłostów Jagiellońska MRK01D 51.168800/17.158300 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.