Localizations image

Zregeneruj swoją turbinę blisko siebie • Powiat milicki • Naprawa turbosprężarek i czyszczenie turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jesteś w okolicach powiatu milickiego i chcesz oddać do regeneracji uszkodzoną turbosprężarkę? Już teraz możesz to załatwić za pomocą serwisu intranetowego pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek, w którym znaleźć można spis warsztatów mechanicznych specjalizujących się w turbinach. Powiat milicki leży w obrębie województwa dolnośląskiego, a konkretnie w jego północno-wschodniej części. Utworzony został w 1999 roku w ramach krajowej reformy, wprowadzającej nowy podział Polski. Siedzibą powiatu jest miasto Milicz, poza tym w jego skład wchodzą gminy wiejskie: Cieszków oraz Krośnice. Z powiatem milickim graniczą: powiat oleśnicki, powiat trzebnicki, powiat rawicki (wielkopolskie), powiat krotoszyński (wielkopolskie) oraz powiat ostrowski (wielkopolskie).


Najlepsze ceny za usługę regeneracji w powiecie milickim

Powiat milicki słynie z organizowanych tutaj corocznie imprez kulturalnych, takich jak Dni Doliny Baryczy - Święto Karpia Milickiego to impreza plenerowa, związana z produktem regionu milickiego. Tradycja święta polega na gotowaniu wielkiego gara zupy rybnej, którą następnie rozdaje się smakoszom. Kolejnym kultywowanym świętem w powiecie milickim jest Parada Konstytucyjna, jest to organizowana przez Starostwo Powiatowe w Miliczu, w pardzie udział biorą służby mundurowych i kombatanci, orkiestra dęta, jeźdźcy konni w strojach ludowych i z epoki Stanisławowskiej, powozy konne, policjanci, straż pożarna: państwowa i ochotnicza z zabytkowymi sikawkami, motocykliści oraz harcerze. Dla zainteresowanych powiatem milickim podajemy drogi, którymi można tam dojechać: drogą krajową numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda), drogą wojewódzka numer 448 (MiliczTwardogóraSyców) oraz drogą wojewódzką numer 439 (Żmigród → Milicz).

Jeżeli będąc przejazdem w powiecie milickim, dopadnie Cię awaria turbosprężarki, nie musisz się zanadto martwić. Pomocy, chętnie udzielą Ci mechanicy zlokalizowani w powiecie milickim, dla których naprawa uszkodzonych turbin to "pestka".

Cennik za usługi świadczone przez milickich mechaników co do naprawy oraz regeneracji turbo widnieje w poniższej tabeli.

Turbo przed montażem w profesjonalnym serwisie, powiat milicki Zregenerowana w należyty sposób turbina otrzymana od klienta z powiatu milickiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat milicki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat milicki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat milicki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat milicki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat milicki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat milicki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat milicki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat milicki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat milicki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
56-330 Cieszków Ludwika Waryńskiego CIK01E 51.629890/17.358700 Wyszukaj
56-320 Krośnice Szkolna KNC01A 51.475670/17.359320 Wyszukaj
56-300 Milicz Milicz-Zamek Krucza MLC02ML 51.537491/17.270420 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.