Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (14-310) Miłakowie • 1 warsztatów z Miłakowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja uszkodzonych turbosprężarek dostępna od ręki w mieście Miłakowo! Oferta regeneracji turbosprężarek w Miłakowie jest oferowana przez autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i fachową załogą. Niestety coraz częściej użytkownicy diesli zwracają się do warsztatów z uszkodzoną turbiną, czego powodem bardzo często jest: brak oleju, nieregularna wymiana oleju, zanieczyszczenia w oleju i opiłki w układzie olejowym.


W Miłakowie można oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę

Samo miasto Miłakowo położone jest w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie ostródzkim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Miłakowo. Powierzchnia Miłakowa to około 8,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2610 osób. Miasto Miłakowo powstało w wieku XIV, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1315, które utraciło w roku 1945 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1998. Zabytki, jakie warto zobaczyć, będąc w Miłakowie to: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Elżbiety i świętego Wojciecha w stylu gotyckim wybudowany w XIV wieku, kościół parafialny pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z XIX wieku. Ruiny zamku krzyżackiego.

Przez miasto Miłakowo można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 528 (Orneta → Miłakowo → Morąg), wojewódzka numer 593 (Miłakowo → Dobre MiastoJeziorany → Lutry → Reszel).

Miasto Miłakowo i jego gospodarka rozwija się bardzo dobrze, co wiąże się ze wzmożonym ruchem na drogach miasta, a więc i ze zwiększoną liczbą diesli w mieście. Na szczęście każdy posiadacz diesla z uszkodzonym turbo znajdzie pomoc w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek, tutaj turbina przechodzi proces szczegółowej diagnostyki, czyszczenia i dopiero na końcu regeneracji. Dodatkowo serwis w Miłakowie oferuje roczną gwarancję na każdą zregenerowaną turbinę oraz do regeneracji używa tylko nowych oryginalnych części prosto od producenta, co zapewnia najwyższą jakość regeneracji i sprawność turbiny. Cennik dla miasta Miłakowo wraz z kosztami za naprawy i regenerację turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po regeneracji u fachowców z Miłakowa Naprawione i zregenerowane turbo z mijescowości

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Miłakowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Miłakowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Miłakowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Miłakowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Miłakowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Miłakowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Miłakowo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Miłakowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Miłakowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Miłakowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-310 Miłakowo Osiedle Górne Osiedle XXX-lecia PRL MLK01A 54.008678/20.076611 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.