Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Mieszkowicami (kod pocztowy 74-505) i w Mieszkowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wszyscy posiadacze uszkodzonych turbin w mieście Mieszkowice powinni kierować się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. W pracowni w Mieszkowicach turbiny poddaje się diagnostyce, następnie czyszczeniu i regeneracji, a sam proces regeneracji przebiega przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. W związku z bardzo wysoką ceną nowych turbin, klienci coraz częściej i chętniej decydują się na opcję regeneracji.


Gdzie w Mieszkowicach można zregenerować turbosprężarkę

Samo miasto Mieszkowice położone jest w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie gryfińskim, nad rzeką Kurzycą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Mieszkowice. Powierzchnia Mieszkowic to około 4,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3700 osób. Pierwsi osadnicy na terenach Mieszkowic osadzili się tu już w epoce neolitu. Same Mieszkowice powstały w wieku XIII, a prawa miejskie uzyskały w roku 1295, na przestrzeni wieków było ono wielokrotnie niszczone z powodu najazdów Husytów i pożarów. Do zabytków Mieszkowic zalicza się: teren Starego Miasta, kościół Przemienienia Pańskiego, obwarowania miejskie, pocztę z ulicy Wolności 3 oraz stare domy.

Jadąc przez Mieszkowice, można ułatwić sobie drogę, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 126 (Osinów Dolny → Siekierki → Mieszkowice → Smolnica → Dębno), krajowa numer 31 (Szczecin → GryfinoChojna → Sarbinowo → Kostrzyn nad OdrąSłubice).

Mieszkowice to głównie ośrodek usługowo-handlowy pobliskich miejscowości. Jeśli potrzebna jest regeneracja turbiny, to mieszkańcy i okoliczni przyjezdni kierują się tu w Mieszkowicach do pracowni regeneracji turbosprężarek. Zaleca się jednak, żeby aby uniknąć awarii turbiny, dbać o regularną wymianę oleju, czystość silnika i prawidłowe użytkowanie. Jeśli mimo to turbina zepsuje się, to tabela poniżej prezentuje cennik z cenami za regenerację turbin.

Układ turbodoładowania przed wymianą na stole w pracowni w Mieszkowicach Otrzymane turbo samochodowe do regeneracji z miasta Mieszkowice

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mieszkowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mieszkowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mieszkowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mieszkowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mieszkowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mieszkowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mieszkowice)

Opis

Loader

W Mieszkowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mieszkowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mieszkowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
74-505 Mieszkowice Proczewo Ogrodowa MEZ01F 52.786831/14.494820 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.