Localizations image

Warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek i naprawą turbo – powiat miechowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Mieszkasz w okolicach powiatu miechowskiego, masz uszkodzoną turbosprężarkę i nie wiesz, gdzie możesz ją naprawić? Nasza strona internetowa Regeneracja Turbosprężarek jest przeznaczona dla mieszkańców powiatu miechowskiego. Powiat miechowski zamieszkuje 49 505 osób, a jego powierzchnia wynosi 676 kilometrów kwadratowych. Sąsiadujące powiaty z powiatem miechowskim to: powiat jędrzejowski, powiat pińczowski, powiat proszowicki, powiat krakowski, powiat olkuski, powiat zawierciański oraz powiat kazimierski.


Koszty regeneracji turbin po awarii w powiecie miechowskim

Drogi, którymi można podróżować przez obszar powiatu miechowskiego to: droga krajowa numer 7 (Żukowo → Gdańsk → Elbląg → Ostróda OlsztynekMławaPłońsk → Warszawa → Janki → Radom → Skarżysko-KamiennaJędrzejów → Kraków → Rabka → Chyżne), a także droga wojewódzka numer 783 (OlkuszWolbromMiechów → Racławice → Skalbmierz).

W powiecie miechowskim znajdziemy atrakcje turystyczne takie jak: Kalina-Lisiniec, rezerwat przyrody Sterczów-Ścianka, Kościół Świętego Krzyża w Siedliskach, dwór Jasnowiczki, Bazylika kolegiacka Grobu Bożego w Miechowie, Pałac Mironów w Książu Wielkim, a także Pomnik Macieja Miechowity.Przeważająca liczba poruszających się po rejonie powiatu miechowskiego pojazdów osobowych wyposażona jest w bardzo przydatny i zarazem kłopotliwy element, jakim jest turbosprężarka. Dlaczego turbosprężarka określana jest kłopotliwą częścią w autach? Nieodpowiednio eksploatowana potrafi doprowadzić nawet do zatarcia silnika. Nowa turbina to bardzo wysoki koszt jednak alternatywnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest naprawa własnej, która wyniesie nas zaledwie około tysiąca złotych.

W powiecie miechowickim na szczęście nietrudno będzie znaleźć zakład mechaniki samochodowej, naprawiający, regenerujący oraz czyszczący turbosprężarki. Cennik co do usług naprawy turbosprężarki znajduje się w tabelce poniżej.

Turbina po przygotowaniu u fachowców, powiat miechowski Naprawiona i zregenerowana turbina z powiatu miechowskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat miechowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat miechowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat miechowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat miechowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat miechowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat miechowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat miechowski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat miechowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat miechowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-200 Miechów Składowa MCH01N 50.358719/20.045231 Wyszukaj
32-200 Miechów Henryka Sienkiewicza MCH01A 50.356140/20.025360 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.